PDA

View Full Version : انتخاب بهترین فریم ورک برای طراحی UI

resident
یک شنبه 16 تیر 1392, 11:07 صبح
سلام.
برنامه ای که من دارم می نویسم با MVC4 است . میخوام این برنامه روی موبایل هم قابلیت اجرا داشته باشه. نکته ای هست که از الان باید حواسم بهش باشه؟ آیا اگه از فریم ورک خاصی استفاده کنم برای ui بهتره یا ....؟

Cybersilent
یک شنبه 16 تیر 1392, 12:49 عصر
شما باید وب سایت رو به صورت Responsive طراحی کنید که آموزشش زیاده یکم بگردید پیدا می کنید.
در مورد طراحی واکنشی یا Responsive جستجو کنید

resident
یک شنبه 16 تیر 1392, 17:13 عصر
شما باید وب سایت رو به صورت Responsive طراحی کنید که آموزشش زیاده یکم بگردید پیدا می کنید.
در مورد طراحی واکنشی یا Responsive جستجو کنید
بسیار بسیار ازتون ممنونم.
از بین فریم ورک های Responsive به لحاظ امکانات و سرعت و زیبایی شما پیشنهادی دارید؟

sanay_esh
یک شنبه 16 تیر 1392, 18:52 عصر
با سلام Responsive فریمورک نیست یک تکنولوژی هست که سازگاری را با دستگاههای قابل هم مانند موبایل یا تبلت فراهم میکنه

برخی از فریمورکها برای طراحی وجود دارند که از معروفترین آنها میتوان به jquery UI و twitter bootstrap اشاره کرد.

resident
یک شنبه 16 تیر 1392, 22:03 عصر
با سلام Responsive فریمورک نیست یک تکنولوژی هست که سازگاری را با دستگاههای قابل هم مانند موبایل یا تبلت فراهم میکنه

بله فرمایش شما کاملا صحیحه.عرض بنده این بود که برخی از فریم ورک ها responsive هستند. سوالم این بود که شما عزیزانی که تجربه دارید کدوم رو پیشنهاد می کنید که شما هم لطف کردید پاسخ دادید

mo.esmp
یک شنبه 16 تیر 1392, 22:32 عصر
الان twitter bootstrap خیلی رو بورسه تو نسخه ASP.NET MVC 5 هم بطور پیشفرض استفاده شده فکر کنم انتخاب خوبی باشد.