PDA

View Full Version : نوشتن برنامه ای که کلاینت باید روی گوشی نصب شود

oranoos
یک شنبه 16 تیر 1392, 13:11 عصر
سلام
دوستان من به یک برنامه نیاز دارم که یکسری اطلاعات رو از کاربر دریافت و ثبت کنه و این برنامه باید روی گوشی قابل نصب باشه بعد با وایرلس یا از طریق کابل این اطلاعات به بانک اصلی منتقل بشه ،مشکل من اینه که نمی دونم باید چطور برنامه رو بنویسم که بتونم انو روی گوشی نصب و بعد ارتباطش بدم به بانک اصلی ،ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید که چطور باید این کار و انجام بدم(زبان برنامه نویسی vb.net)یه چیزی مثل گرفتن سفارش در رستوران ها

mohsen22
یک شنبه 16 تیر 1392, 20:02 عصر
برنامه روی گوشی جاوا باشه خوبه ... (j2me)و برنامه تحت ویندوز هم وی بی نت . . . توی همین سایت از قسمت j2me می تونی کمک بگیری .... سوالی داشتی بپرس

oranoos
چهارشنبه 19 تیر 1392, 07:32 صبح
دوست عزیز از توجهتون ممنونم، اینطور که من متوجه شدم j2me برای گوشی های سیمبین در صورتیکه من میخوام روی گوشی های اندروید کار کنم در این زمینه هم هیچ تجربه ای ندارم اگه محبت کنید بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.
درواقع برنامه ای که من می خوام شبیه گرفتن سفارش از مشتریان در رستوران هاست با این تفاوت که من می خوام یکسری اطلاعات از کاربر بگیرد و آخر وقت اطلاعات رو به کامپیوتر در بانک اصلی منتقل کنه یعنی همون صفحه ورود اطلاعات که شامل comboو text boxبر روی گوشی هم باشه تا کاربر با ورود یا انتخاب هر آیتم اطلاعات مورد نظر رو در بانک موقتی که روی گوشی هست ثبت کنه و بعد انتقال به بانک اصلی؟؟؟؟؟؟؟
plz hellp me

oranoos
چهارشنبه 19 تیر 1392, 18:30 عصر
کسی در این زمینه کار نکرده؟؟؟؟