PDA

View Full Version : سوال در مورد خطای Connection String

Samtak
یک شنبه 16 تیر 1392, 14:54 عصر
با سلام به برنامه نویسان عزیز
من یک سایتی با ASP.Net ساختم و اونو گذاشتم تو هاست این هم آدرسشه نگاهش کنید MainFile.ir
حالا وقتی می خوام وارد بشم این پیغام رو میده :

Login failed for user 'WIN-FM9KURIBLO8\mainfileir_web'.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: Login failed for user 'WIN-FM9KURIBLO8\mainfileir_web'.

Source Error:

Line 19: NotificationBLL objBLL = new NotificationBLL();
Line 20: DataTable dt = new DataTable();
Line 21: dt=objBLL.SelectBySubject("NotificationProduct");
Line 22: int a = dt.Rows.Count;
Line 23: if (a > 0)

Source File: e:\hostingspaces\mainfile.ir\mainfile.ir\wwwroot\M ainFile\MainFileSite\WebUserControls\Notification. ascx.cs Line: 21

میدونم که از رشته اتصاله به هر روشی که فکرش رو کنید تغییرش دادم اما نشد تمام این سایت رو هم زیر رو کردم اما جوابی نگرفتم به نظر شما باید چکار کنم کجای کار من ایراد داره
این روش های که رشته اتصالم تو فایل Web.config

<add name="MyConnectionString" connectionString="Server=.:1433;database=mainfile.ir_MainFile;User Id=mainfile.ir_esmaeil;Password=password;" providerName="System.Data.SqlClient" />

<add name="MyConnectionString" connectionString="Server=.;database=mainfile.ir_MainFile;User Id=mainfile.ir_esmaeil;Password=password;" providerName="System.Data.SqlClient" />

<add name="MyConnectionString" connectionString="Server=localhost:1433;database=mainfile.ir_MainFil e;User Id=mainfile.ir_esmaeil;Password=password;" providerName="System.Data.SqlClient" />

<add name="MyConnectionString" connectionString="datasource=localhost;Initial Catalog=mainfile.ir_MainFile;User Id=mainfile.ir_esmaeil;Password=password;" providerName="System.Data.SqlClient" />

حتی بجای مقادیر سرور IP دامین رو دادم حتی اسم دیتابیس و یوزر رو بدون mainfile.ir_ نوشتم اما نشد که نشد
با پشتیبان تماس گرفتم میگه از سایت ConnectionStrings.com استفاده کن و استفاده کردم اما باز هم نشد
حالا ایراد کار از کجاست لطفا بگید چکار کنم
اصلا میشه از روی خود هاست رشته اتصال رو درآورد(از تو پنل هاست) من از WebSitePanel استفاده می کنم اگه میشه چطوری
دیگه خسته شدم لطفا کمک کنید :عصبانی++:

moferferi
یک شنبه 16 تیر 1392, 20:05 عصر
از این استفاده کن
Data Source=(local);Initial Catalog=yourdbname;User ID=sa;Password=yourpass;MultipleActiveResultSets=T rue
البته نام دیتاسورست را از مسئول هاست بپرس
و اینکه بعد از ساخت دیتابیس در هاست یک یوزر ایجاد کنید و اون را به دیتابیستون متصل کنید.و یوزر و پسوردی که ساختین را در وب کانفیگ قرار بدی

Samtak
دوشنبه 17 تیر 1392, 13:12 عصر
تشکر بخاطر جواب
اما اگه منظورتون از دیتاسورس همون آی پی که دارمش (نمیشه بجاش نقطه گذاشت) و امتحانش هم کردم اما نشد
من یوزر رو ساختم و دیتابیس و دیفالت دیتابیس رو هم انتخاب کردم و توی رشته اتصال هم یوزر همراه با پسوردش رو نوشتم
اما نشد که نشد هنوز هم همون پیغام رو میده
اصلا می خوام بدونم چرا باید این پیغام Login failed for user 'WIN-FM9KURIBLO8\mainfileir_web'. رو بده مگه من یک یوزر تعریف نکردم و توی رشته اتصال گذاشتم چرا از 'WIN-FM9KURIBLO8\mainfileir_web ایراد می گیره لطفا یک نفر بگه ایراد کجاست