PDA

View Full Version : گرفتن url صفحه در session_end

morteza_mokhtari
دوشنبه 17 تیر 1392, 10:10 صبح
سلام دوستان.بنده چند تا دامنه دارم که همشون آلیاس شدن روی دامنه اصلی و همشون یک سایت رو باز میکنند.برای محاسبه افرادآنلاین برای هر دامنه به صورت مجزا تویه سشن استارت از کد زیر استفاده کردم

string CityName = GetUrlHost(Request.Url.ToString());
Application.Lock();
Application[CityName] = (int)Application[CityName] + 1;
Application.UnLock();

cityname مثلا مقدار example.ir رو برمیگردونه. حالا برای اینکه بتونم افراد آنلاین رو تویه Session_end کم بکنم چه راه حلی به ذهنتون میرسه.با تشکر.

morteza_mokhtari
دوشنبه 17 تیر 1392, 20:36 عصر
از دوستان کسی چیزی به ذهنش نمیرسه ینده رو راهنمایی کنه؟ با تشکر

parvizwpf
دوشنبه 17 تیر 1392, 21:51 عصر
جالبه همین طوری داری اضافه میکنی برای یه دامنه بعد داری میگی از هر دامنه اومد با نام اون دامنه رو بگیر بهتره این آمارو برای خودت نگه داری و فقط یکی هم برای شمارش کلی اد کنی.

morteza_mokhtari
دوشنبه 17 تیر 1392, 22:41 عصر
ببخشید دوست عزیز بنده درست متوجه نشدم لطف کنید یه کم بیشتر توضیح بدهید.میخوام تعداد افراد آنلاین رو برای هر دامنه به صورت مجزا به دست بیارم.تویه سشن استارت به دونه به تعداد افراد آنلاین اضافه میکنم ولی نمیدونم چطوری تویه session_end یه دونه از تعداد افراد آنلاین کم کنم.ممنون میشم دوستای دیگه اگه راه حلی به ذهنشون میرسه بیان کنند.با تشکر.

morteza_mokhtari
پنج شنبه 20 تیر 1392, 19:17 عصر
سلام.از دوستان کسی راه حل دیگه ای به جز این موردی که خودم نوشتم به ذهنش نمیرسه که قابل پیاده سازی باشه.با تشکر.

myasahmadi
پنج شنبه 20 تیر 1392, 19:33 عصر
باید متغیر Cityname را بصورت متغیر عمومی تعریف کنید یعنی بعد از <script runat="server"> بصورت Static string Cityname سپس در Session_End کافی است بنویسید cityname--

morteza_mokhtari
جمعه 21 تیر 1392, 23:15 عصر
ممنون دوست عزیز از پاسختون.فکر کنم شما درست مسئله رو متوجه نشدید.ببینید وقتی کاربر با دامنه www.example1.ir وارد میشه مقدار cityname برابر example1.ir میشه که یه دونه به تعداد افراد آنلاین این دامنه اضافه میشه.وقتی کاربر با دامنه example2.ir وارد سایت میشه cityname برابر example2.ir میشه که به تعداد افراد آنلاین این دامنه هم یه دونه اضافه میشود.حالا مشکل اینه که وقتی که session_end اجرا میشه بنده نمی فهمم که کاربر با دامنه اول وارد سایت شده با با دامنه دوم که بتونم یه دونه از تعداد افراد آنلاینش کم کنم.از اساتید لطف کنید یک راهکاری برای این کار ارائه بدهبد با تشکر.