PDA

View Full Version : خبر: انتی کیلاگیر برای جلوگیری از ثبت دکمه زده شده

davidrobert
دوشنبه 17 تیر 1392, 14:37 عصر
سلام به بچه های گل برنامه نویس یه برنامه رو آدرسش رو میزارم برای دانلود نمر افزار خیلی خوبی هستش و باعث میشه وقتی شما دارید با کامپیوتر کار میکنید و دکمی رو میزنید سیستم اون دکمه ها رو ثبت نکنه . خودم از این استفاده کردم خوب جواب داده یه کیلاگیر روی سیستم نصب کردم و یه آنتی کیلاگیر و آنتی کیلاگیر رو فعال کردم و با سیستم کار کردم و کلی دکمه زدم اصلاً ثبت نکرد وقتی رفتم کیلاگیرم رو دیدم ، دیدم اصلاً دکمی رو ثبت نکرده و تنها ایرادی که داره تو ورد جواب نمیده یعنی تو اونجا دکمی که میزنید تو کیلاگیر ثبت میشه ولی جاها دیگه دکمه زدم چی اینترنت و یا سیستم اصلاً هیچ رویداد دکمی رو ثبت نکرد ولی باید فعالیش کنید که به صورت آنتی کیراگیر رفتار کنه. این هم آدرس برنامه http://www.p30day.com/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AD%D9%81%D8%A7%D8%B8%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85-%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D8%B1%D8%AF-zemana-antilogger-25222.html برای دانلود که نگر هستید کسی فایل ویروسی میفرستی و دکمه های زده شده رو ثبت میکنه و میفرستی دیگه ان باعث میشی دکمی ثبت نشه و اطلاعات زده شده برای کسی فرستاده نشه. موفق باشید.:چشمک::چشمک: