PDA

View Full Version : اخطار هنگام ذخیره کردن جدول sql

amirfallah3301
سه شنبه 18 تیر 1392, 11:29 صبح
سلام
یه دیتابیس توی sql 2008 ساخته بودم
حالا میخوام چند تا فیلد دیگه بهش اضافه کنم
موقع سیو کردن این اخطار رو میده؟ چیه مشکلش دوستان؟
106926

esafb52
سه شنبه 18 تیر 1392, 11:35 صبح
دوست عزیز سرچ کن شما تو منوی تولز گزینه آپشن و دیتابیس رو پیدا کن و اونجا دیتابیس رو پیدا کن گزینه prevent save..... هست که باید تیکش رو برداری

amirfallah3301
سه شنبه 18 تیر 1392, 11:42 صبح
دوست عزیز سرچ کن شما تو منوی تولز گزینه آپشن و دیتابیس رو پیدا کن و اونجا دیتابیس رو پیدا کن گزینه prevent save..... هست که باید تیکش رو برداری
ممنون دوست عزیز
سرچ کردم و این موضوع رو دیدم، اما نوشته بود امکان داره اطلاعاتی از بین بره و ...
گفتم شاید این کار اصولی و درست نباشه، به همین خاطر سوالم رو مطرح کردم ، ببینم آیا راه حل منطقی و درست داره یا نه..
به هر حال بازم ممنون لطف کردی

majidrezaei2007
سه شنبه 18 تیر 1392, 11:56 صبح
دلیلش اینه که فیلد هایی که اضافه می کنید رو شاید امکان allow null بهشون نمیدید . از طرفی چون جدول دارای اطلاعات هست نمیدونه که فیلد جدید که گفتید خالی نباشه رو چی بزاره
شما تیک allow nulll رو بزارید . جدول که تغییر کرد فیلد ها جدید رو مقدار بدید بعد میتونید تیک رو بردارید

amirfallah3301
سه شنبه 18 تیر 1392, 12:02 عصر
دلیلش اینه که فیلد هایی که اضافه می کنید رو شاید امکان allow null بهشون نمیدید . از طرفی چون جدول دارای اطلاعات هست نمیدونه که فیلد جدید که گفتید خالی نباشه رو چی بزاره
شما تیک allow nulll رو بزارید . جدول که تغییر کرد فیلد ها جدید رو مقدار بدید بعد میتونید تیک رو بردارید
اوکی چشم ، ممنونم