PDA

View Full Version : قرار دادن نرم افزار در play.google

NIMA_1981
سه شنبه 18 تیر 1392, 19:43 عصر
سلام دوستان میشه بگید بعد از اینکه برنامه آماده شد چطوری میتونم اون را برای دانلود روی سایت play.google قرار بدم - باید چه کارهایی انجام بدم

rubiks.kde
سه شنبه 18 تیر 1392, 19:58 عصر
بعد از اینکه آماده شد اون رو به صورت sign APK تولید میکنی (از توی منیفست و اکلیس) بعد اون رو باید آپلود کنی اونجا البته باید عضو بشی و ...

البته این رو بگم که آخرین باری که میخواستم این کار رو بکنم توی مراحل ثبت نام یه مرحله داشت که باید حداقل 25 دلار میریختی به حساب خودت توی google play ولی متاسفانه ... (تحریم و ...)

NIMA_1981
چهارشنبه 19 تیر 1392, 17:34 عصر
میشه این لینک ثبت نام را به من بدید

barnamenevisjavan
چهارشنبه 19 تیر 1392, 18:16 عصر
داداش به همین راحتی نیستش
انتظار نداری که برات پول رو به ریال بریزن تو هم اونجا درخواست بدی فردا پول تو حسابت باشه!
برای اینجور کارا اولش باید یه حساب Paypal یا Mastercard داشته باشی (به هم متصل هم میشن) وقتی اینارو داشته باشی راحت میتونی از سایت های خارجی کسب درامد و خرید و فروش بکنی اونا پول رو میریزن به این حسابت و تو هم از طریق صرافی های اینترنتی میتونی پولت رو به ریال بگیری

rubiks.kde
چهارشنبه 19 تیر 1392, 19:02 عصر
داداش به همین راحتی نیستش
انتظار نداری که برات پول رو به ریال بریزن تو هم اونجا درخواست بدی فردا پول تو حسابت باشه!
برای اینجور کارا اولش باید یه حساب Paypal یا Mastercard داشته باشی (به هم متصل هم میشن) وقتی اینارو داشته باشی راحت میتونی از سایت های خارجی کسب درامد و خرید و فروش بکنی اونا پول رو میریزن به این حسابت و تو هم از طریق صرافی های اینترنتی میتونی پولت رو به ریال بگیری

دقیقا همون طور که دوستمون گفتن مشکل همینه باید یه حساب معتبر داشته باشی

abbasalim
پنج شنبه 20 تیر 1392, 01:09 صبح
البته گوگل حساب خودش رو داره که فقط تو چند کشور محدود فعال هستن و حتی اگه پی پال هم داشته باشین فایده نداره

darkenerboy
پنج شنبه 20 تیر 1392, 01:49 صبح
بابا سر چی بحث میکنین به حساب پی پال از ایران کانکت بشی مسدود میشه :افسرده:
که البته فکر کنم گوگل پلی هم همین قابلیت رو داره ! :گریه:

barnamenevisjavan
پنج شنبه 20 تیر 1392, 14:18 عصر
بابا سر چی بحث میکنین به حساب پی پال از ایران کانکت بشی مسدود میشه :افسرده:
که البته فکر کنم گوگل پلی هم همین قابلیت رو داره ! :گریه:

یه VPN میگیری با اون کانکت میشی/
برای اینکه پول های شما توی پیپال مسدود نشه و به باد بره باید یه ویزا یا مستر کارت هم بگیرید و به یکدیگر متصل کنید و هروقت پول توی پیپال بود سریعا منتقل کنید به ویزا یا مستر کارت اینجوری اگه پیپال مسدود بشه راحت میتونید از مستر یا ویزا برداشت کنید.

NIMA_1981
جمعه 21 تیر 1392, 13:39 عصر
دوست عزیز من مشکل حساب بانکی ندارم من ایران زندگی نمیکنم - شما لطف کنید لینک ثبت نرم افزار بگید پولشو من خودم به حساب میریزم

rubiks.kde
جمعه 21 تیر 1392, 15:33 عصر
دوست عزیز من مشکل حساب بانکی ندارم من ایران زندگی نمیکنم - شما لطف کنید لینک ثبت نرم افزار بگید پولشو من خودم به حساب میریزم

اینم لینک کامل توضیحات و روش آپلود توسط خود گوگل - گوگل پلی (https://support.google.com/googleplay/android-developer/answer/113469?hl=en)

NIMA_1981
شنبه 22 تیر 1392, 12:45 عصر
دست شما درد نکنه - واقعا ممنون

NIMA_1981
شنبه 22 تیر 1392, 12:46 عصر
فقط یک سوال دیگه اینکه بعضی از برنامه ها تبلیغ داره بعضی ها نداره چیه

mahdad sepah
شنبه 22 تیر 1392, 14:13 عصر
من تا جایی که تحقیق کردم گوگل از pay pal پشتیبانی نمیکنه