PDA

View Full Version : چطور میتونم از unload شدن برنامم جلوگیری کنم

khareh_siah
دوشنبه 22 اسفند 1384, 09:50 صبح
چطور میتونم از unload شدن برنامم جلوگیری کنم حتی وقتیکه اونو end proccess کنم از برنامم خارج نشه...
:گریه:

Payman62
دوشنبه 22 اسفند 1384, 12:04 عصر
نمیتونی این کارو بکنی. دیگه با سیستم عامل که نمیتونی در بیفتی. سیستم عامل به همه برنامه ها مدیریت میکنه و زور شما هم بهش نمیرسه. البته مثلا بعضی از آنتی ویروس ها هستن که پروسشون سیستمیه و نمیشه بستشون ولی کار ساده ای نیست. بهتره به جای در افتادن با سیستم عامل با کاربر در بیفتی. یعنی کاری کنی که کاربر نتونه پروستو ببنده. مثلا میتونی تسک منجر رو disable کنی یا پروستو از پروسس لیست مخفی کنی که کسی نبینتش. مخفی کردن پروسه روش خیلی خوبیه ولی خوب مشکله.

mojtabco
سه شنبه 23 اسفند 1384, 01:20 صبح
نمیتونی این کارو بکنی

اشتباه نکن دوست من این کارم شدنی راه داره
اولین راه اینه که تو رویداد
QueryUnload or Unload
مقدار
Cancel=True
قرار بدی این اولین راه ولی راه بهتر ومطمن تری هم هست که برنامه اش رو برات میزارم
که حتی از تو قسمت
Task Maneger
هم نمی تونی برنامه رو ببندی :لبخند: :لبخند:
حالا دیدی میشه :

--------------------------------------------------
وجدان صدای خداوندیست (نمیدونم کی اینو گفته ولی میگردم پیدا میکنم):خجالت:
http://www.mojtabco.itgo.com

Ner'zhul Arthas
سه شنبه 23 اسفند 1384, 01:50 صبح
تو برنامه نویسی کار نشد نداره.

yavari
سه شنبه 23 اسفند 1384, 19:57 عصر
مرسی mojtabco
برا من یکی که جالب بود

vbhamed
سه شنبه 23 اسفند 1384, 22:13 عصر
یه راه دیگه هم هست

یه برنامه کوچیکه دیگه بنویسی که چک کنه اگر برنامه اولی بسته شد دوباره سریع بازش کنه و تو برنامه اولی هم چک کنی برنامه کوچیکه اگه بسته شده بازش کنه دیگه دو برنامه رو کاربر نمی تونه همزمان ببنده

البته این کار وقتی به درد می خوره که متغیرهای مقداردهی شده برنامه رو لازم نداشته باشی یانخواهی آخرین حالتش حفظ بشه مگر اینکه طوری اونها رو ذخیره کنی تا در مرتبه بعدی اجرا ازشون استفاده بشه

گاهی اوقات میگن
چشمها را باید بست
جور دیگر باید دید

meh_secure
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 00:35 صبح
query unload از همه بهتره. نمونه اش همین یاهو مسنجر وقتی که می بندیش به جای بسته شدن به سیستم تری میره.

Payman62
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 02:04 صبح
اشتباه نکن دوست من این کارم شدنی راه داره
اولین راه اینه که تو رویداد
QueryUnload or Unload
مقدار
Cancel=True
قرار بدی این اولین راه ولی راه بهتر ومطمن تری هم هست که برنامه اش رو برات میزارم
که حتی از تو قسمت
Task Maneger
هم نمی تونی برنامه رو ببندی :لبخند: :لبخند:
حالا دیدی میشه :

--------------------------------------------------
وجدان صدای خداوندیست (نمیدونم کی اینو گفته ولی میگردم پیدا میکنم):خجالت:
کسی نگفت نمیشه. من گفتم کار مشکلیه. اون اولم که گفتم نمیتونی این کارو بکنی به این معنی بود که کار شما نیست که بعد در ادامه توضیح دادم که شدنیه ولی سخته. برنامه ایم که گذاشتی تو xp که راحت end task میشه. لطفا پست رو کامل بخونید بعد جواب بدید.

vbhamed
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 07:05 صبح
سلام
گذاشتن cancel=true در query unload و حتی خود unload تاثیری نداره و باز هم بوسیله task manager بسته میشه حداقل مال من که تو windows xp media center 2005 اینطوره

mojtabco
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 16:04 عصر
برنامه ایم که گذاشتی تو xp که راحت end task میشه. لطفا پست رو کامل بخونید بعد جواب بدید.

App.TaskVisible = False
ببین دوست من اگه دستور بالا از تو سورس برنامه ورداریم حرف شما درسته برنامه رو میشه
end task
کنیم ودر غیر اینطورت من نمیدونم شما چه طوری برنامه و
end task
میکنید لطفا بگیید ما هم بدونین

----------------------------------------------------------

vb.netAss
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 16:47 عصر
برنامه ایم که گذاشتی تو xp که راحت end task میشه

چه طوری این کارو می کنییید. :متفکر:

Payman62
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 17:49 عصر
شما فکر کردی جلوگیری کردن از بسته شدن برنامه ها به همین راحتیه. با یه خط کد؟ من که گفتم کار مشکلیه. کد App.TaskVisible = False آیکون برنامه رو از aplications list مخفی میکنه ولی پروسس لیست چی؟ برنامه همچنان در پروسس لیست قابل رویت و قابل بستنه. این بود که من گفتم غیر قابل بسته شدن مشکله سعی کن برنامه رو از پروسس لیست مخفی کنی که البته این کار هم کار ساده ای نیست.

vb.netAss
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 18:32 عصر
برنامه همچنان در پروسس لیست قابل رویت و قابل بستنه

برنامه تو لیست پروسس است ولی نمی تونیم برنامه رو ببندیم
شما پس چه طوری برنامه رو میبندید یا به قول خودتون end task میکنید:گیج:

vbhamed
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 18:55 عصر
راستش من یه برنامه EndTask نوشتم که کار به Task Visible و این چیزا نداره و همه برنامه ها رو می بنده اما خب این برنامه رو همه ندارن ولی کسی که بخواد به نحوی برنامه شما رو ببنده حتما راحت راهشو پیدا می کنه ضمن اینکه اگر برنامه رو تو startup بذاری هم امکان برداشتنش هست حالا هرجایی تو StartMenu یا رجیستری

Payman62
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 01:06 صبح
برنامه تو لیست پروسس است ولی نمی تونیم برنامه رو ببندیم
شما پس چه طوری برنامه رو میبندید یا به قول خودتون end task میکنید:گیج:
من برای بستن برنامه مشکلی ندارم. منظور شمارو نمیفهمم. یعنی شما نمیتونی end task بکنیدش؟ به هر حال من که برای انجام این کار مشکلی ندارم و راحت بسته میشه.

khareh_siah
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 09:10 صبح
از تو قسمت Proccess

Plus.Plus
شنبه 05 فروردین 1385, 11:08 صبح
سلام دوستان عزیز : سال نو مبارک
می خواستم بگم که آقای mojtabco شما تو این فایلی که گزاشته بودین ( GUI.rar ) با عنوان جلوگیری از Unload شدن برنامه

اون فایل StickyApp32.exe که خودتون Compile کرده بودین خوب بود و کار میداد و Task Manager هم نمیتونست ببنده اما اون

سورسش رو که گزاشته بودین وقتی من Compile میکنم اجرا میشه اما Task manager می بندتش ؟؟؟؟ می شه بگین اشکال از کجاست؟؟؟ TanQ

mojtabco
یک شنبه 06 فروردین 1385, 00:54 صبح
بببین دوست من من این برنامه رو ار سایت
WWW.INTERNALS.COM
گرفتم و هیچ تغییری تو این برنامه ایجاد نکردم ولی من همچین مشگلی ندارم
در ضمن من آنتی ویروسمو چند روز پیش اپدیت کردم تازه متوجه شدم فایل Dll
که همراه برنامه است Trojan نه
اسمشم Generic AdClicker.dاست

باییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی

Payman62
یک شنبه 06 فروردین 1385, 02:09 صبح
شاید دلیل اینکه من میگفتم میتونم پروسرو ببندم همین بوده. چون من فایل exe موجود رو اجرا نکردم و خودم یکی دیگه کامپایل کردم و اونو بستم.
اون فایل dll هم همون 1 ماه پیش که فایلو گذاشتی آنتی من بهش گیر داد. ولی آنتی به خیلی چیزا بی خودی گیر میده. در واقع به ابزار هک هم به عنوان فایل هک گیر میده. مثلا به برنامه هایی که پروسه رو مخفی کنند گیر میده. یا این dll که جلو بسته شدن پروسه رو میگیره. کلا به برنامه هایی که بشه در جهت منفی ازشون استفاده کرد گیر میده.

amirsadeghi
شنبه 28 مرداد 1385, 14:18 عصر
سلام دوستان راست میگند
شما کد ها رو اینجوری بنویس
private sub for_load
app.taskvisible=false
end sub
private sub form_unload
cancel = 1
end sub
این جوری دیگه هیچ راهی نداره