PDA

View Full Version : سوال: آموزش asp.net از طریق کلاسهای حضوری مفیدترست یا فیلمهای آموزشی در اینترنت کافیست؟

valentine093
جمعه 21 تیر 1392, 00:09 صبح
با سلام .میخواستم بدونم آموزش asp و یا هر بحث مربوط به برنامه نویسی از طریق کلاس های اساتید کارکشته بهتر است یا فیلم ها و نرم افزارهای آموزشی موجود؟من امکان رفتن به آموزشگاه ها رو هم دارم ولی میخواستم بدونم اگه با فیلم و نرم افزارهای آموزشی که اکثرا رایگان در اینترنت هست همان بهره رو میتونم ببرم چه نیازی به آموزشگاه ها و صرف هزینه ی است.ممنون میشم راهنمائی کنین!:متفکر:

Progman.ir
جمعه 21 تیر 1392, 00:12 صبح
عمو چند بار پرسیدی

valentine093
شنبه 22 تیر 1392, 00:35 صبح
شرمنده بار اول بعد ارسال تایپیک آخرش نمیدونم چرا حذف شده بود دوباره قرستادم

masooodj67
شنبه 22 تیر 1392, 01:46 صبح
لحظه ای حتی لحظه ای شک نکن که حضور بهتره (کلاس) ولی خوب فیلم و به خصوص اگه فیلم ساخت یک پروژه باشه نه هی سینتکس و تئوری بکنه تو کلت اونم خوبه ولی اگه اینجور پیدا کردی (فارسی)منم بی خبر نگذار ،من از خمین 400 کیلومتر کوبیدم اومدم تهران کلاس آقای کرامتی و بهره بردم تازه مشکل مالی هم داشتم ،حالا قربونت تو میگی توان و فرصتش رو داری بعد شرکت نمیکنی ،کلاسی که اومدم تابستان بود و فشرده ولی اگه بتونی کلاسهای عادی رو شرکت کنی یا در آموزشگاه برنامه نویس یا جای دیگه بسیار مفیدتر از فیلمو سریال و غیره هستش(شوخی).

valentine093
شنبه 22 تیر 1392, 23:55 عصر
خیلی ممنمون مهندس.خیلی نیاز به راهنمائیت داشتم

forestasphalt
یک شنبه 23 تیر 1392, 11:03 صبح
به نظرم اول هر چقدر میتونی فیلم و کتاب آموزشی ببین وبخون بعد برو کلاس پدر استاد دربیار با سوال کردن های زیاد:بامزه::لبخند:

nazanin123456
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 00:15 صبح
سلام . قبل همه اینها یک فیلم آموزش ASP.net بصورت پیشرفته ببینید
دانلود آموزش (http://www.banke-maghalat.ir/page.php?id=81)

sadegh.te
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 00:50 صبح
اگه بتونی از هر دو استفاده کنی که خیلی بهتره ولی اگه نتونستی کلاس بهتره البته به شرطی که استادش واقعا بلد باشه درست درس بده .

موفق باشی.

alonmahdi
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 01:25 صبح
نظر من رو می خوای هیچ کدوم اینا تا وقتی که نری پای یک کار عملی و شروع به انجام پروژه کنی فایده ای نداره!

من خودم تا به حال کلاس نرفتم تا به حال یادگیری من وقتی بوده که در پروژه گیر می کنم و به دنبال رفع اون می گردم .

کافیه تا یکم بتونی زبان انگلیسی رو دستو پا شکسته بلد باشی بخونی
سایت خارجی خیلی خوشگل و زیبا و با مثال های عملی توضیح داده !

babak2000
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 11:44 صبح
نه عزیز برو برگرد بهترین اساتید و بهترین آموزشگاه ها را پیدا کن حضوری برو یاد بگـــیــــر (استاد خیلی مهمه با سواد باشه و بروز)