PDA

View Full Version : سوال: دزدیدن کوکی ها

parsa lotfy
جمعه 21 تیر 1392, 13:14 عصر
سلام دوستان...
فرض کنید شما به طور کامل بر کامپیوتر قربانی تسلط دارید (منظورم اینه که هر "کدی" را که دوست دارید میتوانید رویش اجرا کنید) ، حالا میخواید کوکی های مرور گر های قربانی رو که شامل User name , Password ها میشود بدست بیاورید(***البته فقط با اجرای کد ترجیحا به زبان C# ***)...
شما جای من باشید چه کار میکنید؟؟؟ :گریه:

parsa lotfy
جمعه 21 تیر 1392, 13:27 عصر
یعنی اساتید هیچ نظری ندارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parsa lotfy
جمعه 21 تیر 1392, 13:40 عصر
خدایی هیشکی بلد نیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:گریه:

sohil_ww
جمعه 21 تیر 1392, 13:51 عصر
داداش اینجا آشیانه نیست !
بچه ها با هم قرار گذاشتن که جواب این گونه تایپیکا رو ندن !

barnamenevisjavan
جمعه 21 تیر 1392, 14:55 عصر
خوب بهترین کار اینه که فایل کوکی و هیستوری رو برداری و ارسال کنی به خودت و توی سیستم خودت جایگزین کنی

sohil_ww
جمعه 21 تیر 1392, 15:02 عصر
خوب بهترین کار اینه که فایل کوکی و هیستوری رو برداری و ارسال کنی به خودت و توی سیستم خودت جایگزین کنی

داداش قضیه این کاربر که اخیرا محروم شده که در جریانی که !؟
بیا 1 کی دیگه نزاریم درست بشه

kazem235
جمعه 21 تیر 1392, 21:19 عصر

کاملا موافق.:تشویق::تشویق::تشویق::ت شویق:

httplistener
جمعه 21 تیر 1392, 22:02 عصر
با سلام.
از موضوع و محتوای سوال هم که بگذریم جالب هست که ایجاد کننده 3 پست پشت سر هم در زمان های 13:44 ، 13:57 و 14:10 ایجاد کرده که آقا :

یعنی اساتید هیچ نظری ندارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایی هیشکی بلد نیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:گریه:به فرض هم که بلد باشن و بخوان کمک بکنن هم به این سرعتی که شما میخواید مقدور نیست؛
شما 76 پست دارید (که حداقل 3 تای اونها که تو این تاپیک قابل مشاهده اند سوالی یا اسپم هستند) در حالی که 1-2 سال قبل از بنده ثبت نام کرده اید...
پس باید قبول کنید اعضای اینجا گاهی اوقات می خوابن ، گاهی اوقات غذا میخورن و گه گاهی کامپیوتر رو خاموش میکنن، و گلاب به روتون دیگه...

barnamenevisjavan
جمعه 21 تیر 1392, 23:54 عصر

کاملا موافق.:تشویق::تشویق::تشویق::ت شویق:
آره در جریانش هستم.ولی تقصیر اصلی خود بچه ها هستن که بدون اطلاع میرن هرکی هرچی معرفی میکنن دانلود و اجرا میکنن تا سورس نبود نباید اجرا کرد.ایشون هم کمک لازم داشت منم کمک کردم دیگه این مونده به شعور خود طرف که بیاد چطوری ازش استفاده کنه نرم افزار کنترل والدین....؟یا مخرب و جاسوسی؟....