PDA

View Full Version : سوال: کد ساده برای نمایش تعداد بازدید یک صفحه

irimgnet
جمعه 21 تیر 1392, 15:05 عصر
با سلام میدونم شاید یک درخواست بسیار ساده باشه اما پیش از پاسخ بدونید منظورم کدهای ارائه شده توسط وبگذر و... نیست
یک کد که بتونم اون رو در صفحات مختلف قرار بدم تا به ازای هر بازدید، یک عدد اضافه بشه و در همون صفحه نمایش داده بشه. دنبال چنین کدی گشتم اما چیز رو براهی پیدا نشد. دوستان اگر چنین کدی دارند لطفا ارائه کنند. ممنون

ابوذر محمودی
جمعه 21 تیر 1392, 15:27 عصر
تعداد نفراتی که بازدید کردن رو میخواین یا دفعات مرور صفحات؟

ابوذر محمودی
جمعه 21 تیر 1392, 16:24 عصر
این یک کد سادس که میتونی طرز کارشو نگاه کنی بعد یه دونه خوشکلشو خودت بسازی.
این تعداد بازدید رو به صورت روزانه نشون میده
یه دیتابیس به اسم visit بساز ، فایل sql رو داخلش ایمپورت کن.

irimgnet
جمعه 21 تیر 1392, 17:12 عصر
ممنون، دقیقا همونی که میخواستم

irimgnet
جمعه 21 تیر 1392, 17:14 عصر
اما کدی وجود نداره که همین کار رو بدون نیاز به دیتابیس انجام بده؟! یا حداقل بشه همین روش رو روی دیتابیس فعلی سایت پیاده کرد ؟

Tarragon
جمعه 21 تیر 1392, 18:01 عصر
سلام
شما باید خودتون دوتا یکیشون کنید کاری نداره.

ابوذر محمودی
جمعه 21 تیر 1392, 18:23 عصر
برین تو دیتابیستون و فایل visit.sql که تو فایل گذاشتم ایمپورت کنین.
فقط نام دیتابیس رو تو فایل visit.php تغییر بدین.
اگه سایتتون رو لوکال نیست باید نام سرور بانک ،نام کاربری و رمز عبور بانک رو هم تو همین فایل مشخص کنید

irimgnet
جمعه 21 تیر 1392, 20:58 عصر
ممنون، اون وقت این کدی که گفتید رو میتونم برای چند صفحه استفاده کنم؟ طوری که در هر صفحه شمارش گر به طور جداگانه حساب بشه و از 0 شروع بشه

ابوذر محمودی
شنبه 22 تیر 1392, 14:58 عصر
نه ، اگه میخواین واسه هر صفحه جداگانه حساب بشه باید یه فیلد دیگم به بانک اضافه بشه ، و یکم کد تغییر کنه

irimgnet
شنبه 22 تیر 1392, 15:00 عصر
اگر بخوام تعداد نفرات رو نمایش بده چطور؟! مثلا کدی به کد قبلی که دادید اضافه بشه تا علاوه بر تعداد بازدیدی که نشون میده، تعداد ip یا نفرات رو هم نشون بده.امکانش هست این ویرایش رو انجام بدید ؟

ابوذر محمودی
شنبه 22 تیر 1392, 22:24 عصر
کم کم داری پیشرفتش میکنی ها :لبخند:
تو سایت جستجو کن "تعداد افراد آنلاین" . مطلب زیاده.
حالا اگه پیدا نکردی بگو کمکت میکنیم باز،ولی اول خوب جستجو کن

irimgnet
شنبه 22 تیر 1392, 23:08 عصر
مطمئن باشید به اندازه کافی جستجو کردم که اومدم در انجمن مطرح کنم! تعداد افراد آنلاین نمیخوام، تعداد نفرات بازدیدکننده از سایت یا همون تعداد ip ها در روز، ضمنا اون آمارگیر قبلی هم که دادید، بعد از 24ساعت بروز نشد و همچنان داره افزایش پیدا میکنه ;)

ابوذر محمودی
شنبه 22 تیر 1392, 23:20 عصر
آها آی پی هاشونو میخوای ؟
آی پی هارو با این دستور میتونی بدست بیاری بعد تو بانک ذخیره کنی،البته کدارو باید تغییر بدین دیگه.

$_ip=$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
اون کدهارو تو هاست گذاشتین؟ اون کد با ساعت سرور کار میکنه ، یعنی مثلا اگه ساعت سرور 1 ساعت از ایران عقب تر باشه ، ساعت 1 بامداد به وقت ایران اون شمارنده صفر میشه :لبخند:

ابوذر محمودی
شنبه 22 تیر 1392, 23:41 عصر
بعدم ببین ، گفتم که این یه کد سادس واسه اینکه طرز کارو یاد بگیری ، کدارو مرور کن خودت یه کد درست حسابی با استایل شیک طراحی کن،این فایل من صرفاً جنبه آموزش داشت عزیزم

irimgnet
یک شنبه 23 تیر 1392, 12:32 عصر
:| بله در این حد متوجه ام. به هر حال ممنون