PDA

View Full Version : نمایش محتویات یک فیلد

hraeissi
جمعه 21 تیر 1392, 15:36 عصر
با سلام
می خواهم محتویات یک فیلد را از بانک درون یک label نمایش بدهم
چکار کنم

CsharpNevisi
جمعه 21 تیر 1392, 16:02 عصر
OleDbCommand Command = new OleDbCommand();
frmAdminFirstSubmit a = new frmAdminFirstSubmit();
OleDbDataReader Rd;
Command.Connection = a.oleDbConnection1;
Command.Parameters.AddWithValue("MHID", lisReportTeredminShahrieIndex.Text);
Command.CommandText = "select * from tblClint where id=MHID";
a.oleDbConnection1.Open();
Rd = Command.ExecuteReader();
while (Rd.Read())
{
lblReportTeredminShahrieName.Text = Rd[1].ToString();
a.oleDbConnection1.Close();

hraeissi
جمعه 21 تیر 1392, 16:42 عصر
وای این چیه
من توی فرمم یک فیلد اتوماتیک دارم که کد می ده حالا می خوام این کد را از بانک توی این texbox نمایش بده

parvizwpf
جمعه 21 تیر 1392, 16:55 عصر
کد خودتون رو بزارید تا با اون جلو بریم.

CsharpNevisi
جمعه 21 تیر 1392, 17:40 عصر
وای این چیه
من توی فرمم یک فیلد اتوماتیک دارم که کد می ده حالا می خوام این کد را از بانک توی این texbox نمایش بده

می خواهم محتویات یک فیلد را از بانک درون یک label نمایش بدهم
کد منم دقیقا یه فید از بانکو نشون میده ... !!!
دقیق تر بگو میخوایی چیکار کنی ... !!!!

hraeissi
شنبه 22 تیر 1392, 19:09 عصر
من داخل بانکم یک فیلد عددی دارم که اتوماتیکه ،حالا در فرم خودم می خواهم وقتی فرم باز می شود و کاربر می خواهد اطلاعات جدید را وارد کند بصورت اتوماتیک در فیلد مربوطه کد مربوطه را که در بانک ایجاد شده است را نمایش دهد و کاربر شروع کند به ورود دیگر اطلاعات درون آن

CsharpNevisi
شنبه 22 تیر 1392, 19:15 عصر
من داخل بانکم یک فیلد عددی دارم که اتوماتیکه ،حالا در فرم خودم می خواهم وقتی فرم باز می شود و کاربر می خواهد اطلاعات جدید را وارد کند بصورت اتوماتیک در فیلد مربوطه کد مربوطه را که در بانک ایجاد شده است را نمایش دهد و کاربر شروع کند به ورود دیگر اطلاعات درون آن

ببین وقتی اون کد اتوماتیک ایجاد میشه که شما اطلاعات رو ثبت کنی و قبل از اون کدی وجود نداره ..... حالا شما دیگه نیازی به ثبت کد نداری و فقط باید به کار بر نمایش بدی .... با کدی که من بهش دادم عدد اخر فیلد اتوماتیک رو بخون +1 کن و به کاربر نمایش بده همین ... !!!

amir200h
شنبه 22 تیر 1392, 19:56 عصر
خدمت شما. موفق باشی.
SqlDataAdapter da = new SqlDataAdapter("SELECT MAX(ID) FROM TBL_NAME", "server=(local);database=BankName;trusted_connectio n=yes");
DataSet ds = new DataSet();
da.Fill(ds);
txtid.Text = ds.Tables[0].Rows[0][0].ToString();

danialafshari
شنبه 22 تیر 1392, 20:18 عصر

سلام
تو vs مثل محیط بانک اطلاعاتی نیست که وقتی میرید به سر بعد برا New ، فیلد Autonumber رقمش رو بزنه!
من برای این کار که دادن رسید به مشتری بود، کد رو خودم ساختم و بعد زدن ثبت اون کد هم ثبت میشد. راهکار CsharpNevisi درسته اگه فیلدتون Autonumber هست می تونی فیلد آخری که ثبت شده رو بگیری و +1 کنی