PDA

View Full Version : کمک وراهنمایی در مورد طراحی صندوق قرض الحسنه

هانیه دره باغی
شنبه 22 تیر 1392, 10:09 صبح
سلام خدمت دوستان
منو تصمیم گرفتم یه صندوق قرض الحسنه خانگی طراحی کنم اما چندتا سوال برام پیش اومده ممنون می شم راهنماییم کنید
1.اول از همه اینکه اصلا این کارم درسته؟یعنی باسی شارپ نوشتن؟
2.حالا اگه درسته به نظرتون از چه پایگاه داده ای استفاده کنم؟
باید در چه حد سی شارپ بلد باشم تا بتونم این کارو بکنم
ممنون از راهنماییهاتون

user18
شنبه 22 تیر 1392, 10:40 صبح
سلام با سی شارپ درسته در حدی که بتونی با دیتابیس کار کنی میتونی انجامش بدی به نظر من دیتابیس اکسس مناسب باشه برای این کار

هانیه دره باغی
شنبه 22 تیر 1392, 10:53 صبح
به نظر من دیتا بیس اکسس مناسب باشه برای این کار
فکر کنم کار با acases مستلزم دونستن vb درسته؟ یا اشتباه می کنم؟:متفکر:

user18
شنبه 22 تیر 1392, 10:55 صبح
نه با سی شارپ خیلی راحت میتونی با اکسس ارتباط برقرار کنی و کارهای مورد نیاز از جمله ثبت حذف ویرایش و جستجو رو انجام بدی

dbdbdb
شنبه 22 تیر 1392, 10:56 صبح
نه دوست عزیز Access ربطی به Vb نداره
یک دیتابیس کوچیکه اما در بعضی موارد فوق العاده پر کاربرد
و با زبان برنامه نویسی مورد نظرتون داده ها رو داخلش درج ویرایش و خلاصه دستکاری میکنید.

CsharpNevisi
شنبه 22 تیر 1392, 10:59 صبح
فکر کنم کار با acases مستلزم دونستن vb درسته؟ یا اشتباه می کنم؟:متفکر:

منظورت اینه که برای استفاده از Access باید VB بلد باشیم ؟؟؟؟....!!!!!
اگه اینه که اصلا نیازی به دونست این زبان نیست .... چون داری با C# کار میکنی .... !!!!!
امکاناتی که برای برنامه میخوایی بزاریو بگو ... !!!!!!

mousa1992
شنبه 22 تیر 1392, 11:04 صبح
1.اول از همه اینکه اصلا این کارم درسته؟یعنی باسی شارپ نوشتن؟
شک نکن

2.حالا اگه درسته به نظرتون از چه پایگاه داده ای استفاده کنم؟
از sql استفاده کن - تنها مزیت access اینه که رو اکثر سیستم ها access پیدا میشه

فکر کنم کار با acases مستلزم دونستن vb درسته؟ یا اشتباه می کنم؟
نه ربطی به vb نداره - توی دات نت provider هایی هست که میتونی با دیتابیس اکسس کار کنی ( در واقت همون کلاس های کار با اکسس - و دقیقا شبیه کار با sql server هست توی سی شارپ )

باید در چه حد سی شارپ بلد باشم تا بتونم این کارو بکنم
شما بهتره بگین در چه حد میدونین تا بگیم خوبه پروژه رو انجام بدی یا نه - من نظرم اینه که اگه با دیتابیس کار کرده باشین و برنامه های کوچیک قبلا تمیرن کرده باشین خوبه شروع کنین و باعث پیشرفتتون میشه ( ی نکته رو بهتون بگم اینکه تا به ی مشکلی برخوردین نیاین اینجا سوالتونو مطرح کنین و منتظر جوابش بشین که در این صورت من براتون تضمین میکنم که برنامه نویس نخواهید شد - اول خودتون رو مسئله فکر کنین و از طریق همون اطلاعاتی که دارین سعی کنین حلش کنین مشکلو و در مرحله بعد جستجو کنین که خودش واقعا ی هنره :| و در مرحله اخر سوالتونو اینجا بپرسین و راهنمایی بخواین و نه کد راسته )

موفق باشی

هانیه دره باغی
شنبه 22 تیر 1392, 11:15 صبح
امکاناتی که برای برنامه میخوایی بزاریو بگو ... !!!!!!
1.ثبت اعضا
2.ثبت وامهای دریافتی
3.ثبت پس انداز
4.چاپ دفترچه قسط
5.نمایش موجودی کل صندوق
6.نمایش پس انداز کل هر عضو ونمایش باقی مانده وام
7.ویکسری گزارش های دیگه

هانیه دره باغی
شنبه 22 تیر 1392, 11:18 صبح
من نظرم اینه که اگه با دیتابیس کار کرده باشین و برنامه های کوچیک قبلا تمیرن کرده باشین خوبه شروع کنین و باعث پیشرفتتون میشه موفق باشی
نه قبلا برنامه ای تمرین نکردم ولی خیلی دوست دارم این کارو انجام بدم(صندوق قرض الحسنه)

CsharpNevisi
شنبه 22 تیر 1392, 11:24 صبح
1.ثبت اعضا
2.ثبت وامهای دریافتی
3.ثبت پس انداز
4.چاپ دفترچه قسط
5.نمایش موجودی کل صندوق
7.ویکسری گزارش های دیگه

خب برای این امکانات دانشی در حد بانک کافیه ... !!!
شروع کن به برنامه نویسی مشکلی پیش اومد من و بقیه اساتید کمکت میکنیم ... !!!

user18
شنبه 22 تیر 1392, 11:34 صبح
شروع کنه به برنامه نویس وقتی میگه تا حالا هیچ برنامه تمرینی انجام ندادم درست نیست شروع به کار کنه بهتره اول بره یه مقدار راجع به برنامه نویسی بانک های اطلاعاتی تو سی شارپ مطالعه کنه بعد شروع به نوشتن بکنه به نظر من هم بهتره برای تمرین یادگیری بهترین پروژه دفترچه تلفن ساده هست بهتره بیخیال این برنامه در این مقطع بشین و اول برین چند کتاب انتخاب کرده و بخونید بعد کتاب رو ببندید شروع به نوشتن دفترچه تلفن کنید هر جا مشکل داشتید به کتاب مراجعه کنید و بعد از این تمرین شروع به نوشتن این برنامه کنید

mousa1992
شنبه 22 تیر 1392, 11:42 صبح
نه قبلا برنامه ای تمرین نکردم ولی خیلی دوست دارم این کارو انجام بدم(صندوق قرض الحسنه)

علاقتون به انجام کار خوبه و کمکتون میکنه
میتونی شروع کنی به انجام پروژه ( با توجه به اینکه قبلا پروژه ای رو ننوشتین با مسائل جدید زیادی روبرو میشین ؛ نا امید نشو و یکی یکی مسائلو حل کن - اگه طبق روشی که گفتم مشکلاتتو حل کنی بعد از اتمام میبینی که قدرت تحلیلتون روی مسائل زیاد شده مطالب جدیدو راحت تر یاد میگیرن )
من نظرم اینه که تو برنامه نویسی باید هدف داشته باشی و طبق اون جلو بری (مثل کاری که شما میکنین) چون اونقدر دنیای وسیعی هست که اگه اگه بدون هدف باشی راه به جایی نمیبری و هی از این زبان به اون زبان و ... به قولا این شاخه اون شاخه میپری - مسیر شما مشخصه ؛ میدونید که باید کار با دیتابیس رو یاد بگیرید و دیگر مسائلی که پیش میاد

اگه با مبانی برنامه نویسی اشنایی دارین که فک میکنم همینطور باشه چندتا فیلم اموزشی رو ببینید خیلی میتونه کمکتون کنه ( من بعد از خوندن کتاب و اشنایی با مبانی برنامه نویسی فیلم های اموزشی رو دیدم - فیلم های مهندس کیانیان برا شروع خوبه )
در غیر این صورت اول ی کتاب مطالعه کنین

موفق باشی

CsharpNevisi
شنبه 22 تیر 1392, 11:44 صبح
شروع کنه به برنامه نویس وقتی میگه تا حالا هیچ برنامه تمرینی انجام ندادم درست نیست شروع به کار کنه بهتره اول بره یه مقدار راجع به برنامه نویسی بانک های اطلاعاتی تو سی شارپ مطالعه کنه بعد شروع به نوشتن بکنه به نظر من هم بهتره برای تمرین یادگیری بهترین پروژه دفترچه تلفن ساده هست بهتره بیخیال این برنامه در این مقطع بشین و اول برین چند کتاب انتخاب کرده و بخونید بعد کتاب رو ببندید شروع به نوشتن دفترچه تلفن کنید هر جا مشکل داشتید به کتاب مراجعه کنید و بعد از این تمرین شروع به نوشتن این برنامه کنید

اول باید نمودار ER بکشه ... !!!!
بعد باید جداول و فیلدهای بانک اطلاعاتیو طراحی کنه ... !!!
در صورت لزوم باید جدول هارو به هم وصل کنه و ..... ... !!!
بعد باید رابط گرافیکیه برنامه رو طراحی کنه ... که اگه میخواد پرسپکتیو کارش بالا باشه زمان بره ... !!!
باید اعتبار سنجیاشو درست کنه ... !!!
سیاست هایی که برای برنامه در نظر داره رو پیاده سازی کنه ... !!
راهنمای استفاده از برنامه رو درست کنه ... !!!
و ........
کار با بانک و ثبت و واکشی اطلاعات جزو اخرین کاراست ... !!!!

به نظر من هم بهتره برای تمرین یادگیری بهترین پروژه دفترچه تلفن ساده هست بهتره بیخیال این برنامه در این مقطع
این برنامه برای یادگیری خوبه ... تو این برنامه علاوه بر کار با بانک الگوریتم نویسی هم یاد میگره و مهم ترین قسمت یه برنامه الگوریتم هاشه که برنامه رو بهینه میکنه ... !!!!

user18
شنبه 22 تیر 1392, 11:49 صبح
میشه بگین تو این برنامه چه الگوریتمی هست از چشم ما دور مونده

CsharpNevisi
شنبه 22 تیر 1392, 11:57 صبح
میشه بگین تو این برنامه چه الگوریتمی هست از چشم ما دور مونده

وقتی از صندوق پولی قرض گرفته میشه برنامه باید مشخصات وام گیرنده رو ثبت کنه و تعداد اقصات ماه ها نحوه تصویه و .... !!!
برنامه باید بتونه مشخص کنه که چه کسی قصت به موقع داده و چه کسی نداده و یا کم داده برای این کار نیاز به محاصبات تاریخ ها .... موعدهای اقصات ... تبدیل تاریخ و ..... است ... !!!

این به الگوریتم نویسی نیاز داره ... حالا الگوریتم نویسی میتونه 2+2 باشه یا نه خیلی پیچیده تر که دوست تازه کارمون باید از 2+2 شروع کنه که هر چند تو این برنامه 2*2 رو هم خواهد داشت

user18
شنبه 22 تیر 1392, 12:02 عصر
درست ولی به نظرت کسی که تا حالا یک برنامه تمرینی هم انجام نداده بره یه دفترچه تلفن بنویسه بهتره یا بیاد این برنامه الگوریتمیک به قول شما رو بنویسه به نظرت اگه تو این الگوریتم های 2در 2 بمونه و نتونه ادامه بده همین اول کار دلسرد نمیشه از برنامه نویسی یا بره دو تا رکورد ثبت کنه حذف کنه ویرایش کنه اول کاری ذوق زده نمیشه که بیشتر به برنامه نویسی روی خوش نشون بده

CsharpNevisi
شنبه 22 تیر 1392, 12:17 عصر
گه تو این الگوریتم های 2در 2 بمونه و نتونه ادامه بده همین اول کار دلسرد نمیشه

شروع کن به برنامه نویسی مشکلی پیش اومد من و بقیه اساتید کمکت میکنیم ... !!!

یه برنامه نویس اول از همه باید بتونه اگوریتم های بهینه ای بنویسه و الگوریتم نویسیو یاد بگیره ... !!!
اینو من نمیگم یه معمار برنامه میگه .... !!!
این برنامه الگوریتم های چندان پیچیده ای نخواهد داشت و فک نکنم مشکلی پیش بیاد ... !!!
اگه این برنامه رو انتخاب کنه کنار کار با بانک الگوریتم نویسیم یاد میگیره و این بهتره تا فقط کار با بانکو یاد بگیره که اونم میشه تو 2 ساعت یاد گرفت .. !!!
دریای آرام ................ ناخدای قهرمان نمی سازد.

user18
شنبه 22 تیر 1392, 12:26 عصر
شما اگه تونستی تودو ساعت به این تازه کار برنامه نویسی بانک رو یاد بدی من دیگه تو این سایت برنامه نویس نمیام داری کاری میکنی که یه تازه کار از برنامه نویسی زده بشه

kazem235
شنبه 22 تیر 1392, 12:27 عصر
سلام.
در مورد برنامه نویسی با C# میخواستم بگم که این مثل vb نیست که از بسم الله کتاب شروع کنی وتا تهش رو بری.اگه دوستمون با برنامه نویسی اشنای داشته باشن میتونن شروع کنن با دستورات کار کردن تا یه مقداری C# بیاد دستشون،بعد دست به کار شن و پروژشونو بنویسن به هر مشکلی که برخوردن برن سراغ کتاب یا اینترنت و در مورد اون تحقیق کنند.البته طبق گفته دوست عزیز (CsharpNevisi (http://barnamenevis.org/member.php?280820-CsharpNevisi)) الگوریتم یکی از مسائل مهمی هست که هر برنامه نویس باید بطور کامل بهش تسلط داشته باشه.

kazem235
شنبه 22 تیر 1392, 12:30 عصر
دریای آرام ................ ناخدای قهرمان نمی سازد.

فوق العاده بود.:تشویق::تشویق::تشویق:

CsharpNevisi
شنبه 22 تیر 1392, 12:30 عصر
شما اگه تونستی تودو ساعت به این تازه کار برنامه نویسی بانک رو یاد بدی من دیگه تو این سایت برنامه نویس نمیام داری کاری میکنی که یه تازه کار از برنامه نویسی زده بشه

برید داخل NPshop.net برنامه نویسی به زبان C# پیشرفته رو بخرید .... !!!
خودتون قضاوت کنید ... !!!!

هانیه دره باغی
شنبه 22 تیر 1392, 12:31 عصر
دوستان دعوا نکنید
هیچیه هیچی هم که نه,یه برنامه چت نوشتم,paint تحت شبکه نوشتم

user18
شنبه 22 تیر 1392, 12:33 عصر
پس با این نظرات دوستان بهتره خانم دوست تازه کارمون پا به این دریای آرام بزاره ببینه اگه شنا کردن بلد نباشه تو این دریای ارام غرق میشه یا به سلامتی به ساحل میرسه

CsharpNevisi
شنبه 22 تیر 1392, 12:35 عصر
پس با این نظرات دوستان بهتره خانم دوست تازه کارمون پا به این دریای آرام بزاره ببینه اگه شنا کردن بلد نباشه تو این دریای ارام غرق میشه یا به سلامتی به ساحل میرسه

این سایتو این تالار برای اینه که از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم و به همدیگه شنا کردنو یاد بدیم ... !!!

kazem235
شنبه 22 تیر 1392, 12:35 عصر
دوستان دعوا نکنید
هیچیه هیچی هم که نه,یه برنامه چت نوشتم,paint تحت شبکه نوشتم

بابا پس بی تجره هم نیستید.!!:متعجب:
ببین ماکروسافت برنامه نویس میخواد برو ازمون بده خدا رو چه دیدی؟:لبخند:

هانیه دره باغی
شنبه 22 تیر 1392, 12:38 عصر
بابا پس بی تجره هم نیستید.!!:متعجب:
ببین ماکروسافت برنامه نویس میخواد برو ازمون بده خدا رو چه دیدی؟:لبخند:

مسخره می کنید؟؟

kazem235
شنبه 22 تیر 1392, 12:38 عصر
به نظر من توکل کن به خدا و پا بزار به دریا.یا میشی ملوان زبل یا منصرف میشی.(اگه ارادت قوی باشه میشی ملوان زبل):قهقهه:

kazem235
شنبه 22 تیر 1392, 12:39 عصر
مسخره می کنید؟؟
نه باور کنید شوخی بود جدی نگیرید.قصد تمسخر یا از این چیزا ندارم.:خجالت:

user18
شنبه 22 تیر 1392, 12:40 عصر
حالا من یه سوال از شما دارم خداوکیلی از رو منطق جواب بده
شما شنا بلد نیستی میری استخر شنا یادبگیری همون اولش میپری به اون قسمت با عمق زیاد (برنامه صندوق قرض الحسنه) یا میری میپری تو جای کم عمق(برنامه دفترچه تلفن) تمرین میکنی خداییش کدومو انتخاب میکنی

kazem235
شنبه 22 تیر 1392, 12:44 عصر
شما شنا بلد نیستی میری استخر شنا یادبگیری همون اولش میپری به اون قسمت با عمق زیاد (برنامه صندوق قرض الحسنه) یا میری میپری تو جای کم عمق(برنامه دفترچه تلفن) تمرین میکنی خداییش کدومو انتخاب میکنی
ببینید دوست عزیز ایشون میگن کار کردن نه در حد حرفه ای ولی بلد تا حدودی پیش برن.شنا بلدن(برنامه دفترچه تلفن) ولی غواصی بلد نیستن(برنامه صندوق قرض الحسنه).این دو خیلی باهم فرق میکنه.با تمرین و شروع، ارام ارام یاد میگیرن.

kazem235
شنبه 22 تیر 1392, 12:45 عصر
با این بحث ها به جایی نمیرسید.اراده شرط اوله.:متفکر:

هانیه دره باغی
شنبه 22 تیر 1392, 12:45 عصر
نظرتون کاملا منطقی
اگر رفته باشین استخر وقتی بخوای بری تو عمیق نجات غریق ازت می پرسه دوچرخه بلدی بزنی یان؟ اگه بلد باشی می زاره بری
من فکر کنم دوچرخه رو بلدم واین جور که از خودم سراغ دارم پشتکارمم خوبه
من معتقدم آدم باید هدفای بزرگ داشته باشه تا به حداقل ها برسه

user18
شنبه 22 تیر 1392, 12:46 عصر
ایشون اول کار گفتن هیچ کار تمرینی انجام ندادن در زمینه کار با بانک های اطلاعاتی

CsharpNevisi
شنبه 22 تیر 1392, 12:50 عصر

اولا برنامه صندوق قرض الحسنه عمق زیادی نداره ... اصلا چیز سختی من توش نمیبینم ولی نظر شخصیه من اینه که میتونه از دفترچه تلفن مفیدتر باشه پس برنامه صندوق از دید من کم عمقه ...... !!!
ثانیا ... برنامه تحت شبکه نوشته و این یعنی حداقل بلده تو استخر دست و پا بزنه ... !!! :لبخند:
البته برنامه چت تحت شبکه اسون تر از کار با بانکه ولی مادر همه اینها و پیش نیاز اینها الگوریتم نویسیه ... !!!
اگه به من باشه .... اول میگم برو چندتا برنامه الگوریتمیک بنویس ... مثل تبذیل تاریخ یا برنامه ای که بشترین تکرار اعداد یه عددو بگه یا مثلا 2تا عدد بزرگ مثلا 50 رقمیو ظرب در هم کنه و یا بازیه فکر بکر ... !!!! ما اینارو زمانی مینوشتیم که فقط شرط و حلقه بلد بودیم و کار با رشته رو اصلا بلد نیودیم ... !!!

kazem235
شنبه 22 تیر 1392, 12:50 عصر
ایشون اول کار گفتن هیچ کار تمرینی انجام ندادن در زمینه کار با بانک های اطلاعاتی

مگه کار با بانک شاخ غول شکست میخواد؟

هانیه دره باغی
شنبه 22 تیر 1392, 13:00 عصر
ببخشید دوستان اگه به نتیجه ای رسیدین مارم در جریان بزارید

user18
شنبه 22 تیر 1392, 13:00 عصر
اره کار با بانک شاخ غول شکستن میخواد اگه نمیخواست تو همین تالار سی شارپ این همه تاپیک زده نمیشد که مشکل دارن تو کار میبینی که شاخش هم خیلی سفت و سخته البته نه واسه شما برنامه نویس های حرفه ای

CsharpNevisi
شنبه 22 تیر 1392, 13:05 عصر
بچه ها داریم از بحث اصلی خارج میشیم ... !!!
هرکسی نظر و روش و اطلاعات خودشو داره ... !!!
منم به نظر همتون احترام میزارم و حرفاتون و نظراتتون برام مهمه و جای خودشو داره ...... !!!
مهم اینه که از هم درس بگیریم ... !!!

user18
واسه شما سخت نیست ولی واسه این تازه کار که از یه جدول اطلاعات رو سلکت نکرده سخته حالا تو این برنامه باید از چند جدول اطلاعات رو بکشه بیرون جداول رابطه ای میدونی که منظورمو همون بحث شیرین جوین کردن جدول ها

kazem235
ما هنوز حرفه ای ی ی نیستیم اما در حد کار هامون بلدیم.اما اگه میخواستم مثل دوستمون به ای تاپیکها توجه کنم و دلسر بشم الان شاید یه کار دیگه را انتخاب میکرد.
هنوز هم میگم مهمترین چیز عزم و اراده طرفه.اگه شروع کنه به نوشتن مطمئنم به نتیجه خوبی میرسه که بعد خیلی خوشحال تر خواهد بود.

user18
شنبه 22 تیر 1392, 13:07 عصر
به هر حال بحث های خوبی شد امیدوارم دوستمون بتونن بهترین انتخاب رو بکنند

mz6488
شنبه 22 تیر 1392, 14:35 عصر
ببینید دوستان برنامه نویسی شاخه های خیلی متعددی داره.هر کسی که میخواد به پروژه ای رو شروع کنه اول بیاد ببینه تو این زمینه چقدر تجربه کرده نه اینکه کلا چکارا کرده.همونطور که دوستان گفتن این پروژه جنبه الگوریتم وار داره ولی همین هم نیازمند تجربه و کدنویسیه .به نظر من بهتره که خوب با مباحث دیتابیس آشنا بشید دو سه تا پروژه کوچیک و متفاوت بنویسید بعدا بیاین شروع کنید واسه نرم افزار قرض الحسنه.چون که شما باید یه طرح خیلی حوب داشته باشید.بالاخره برگشت به عقب تو برنامه نویسی زیاد کار جالبی نیست پس با تجربه های که دارین یه طرح خوب و بهینه درست میکنید بعد استارت کار رو میزنید.هر چند معمولا یه ذره برگشت به عقب پیش میاد ولی خوب کمتر میشه

هانیه دره باغی
شنبه 22 تیر 1392, 16:27 عصر
ممنون از همه دوستان به خاطر نظرات خوبشون
حالا من به خاطر اینکه کسی ناراحت نشه اول چندتا برنامه الگوریتمیک می نویسم بعد بعد یع برنامه کوچیک اما درحین یادگیری این مطالب در هر مرحله رو پروژه ام کار می کنم فکر کنم اینجوری بهتر باشه

danialafshari
شنبه 22 تیر 1392, 20:07 عصر
سلام
امیدوارم این پست به بحث ها خاتمه بده
صفحه های نخست کتاب آقای هاشمیان نوشته بهتره قبل از دویدن، قدم زدن را آموخت. نمیدونم توانائیتون در چه حدی هست ولی از ابتدا شروع می کنم.
اول بهتره برنامه ی ماشین حساب رو یاد بگیرید، نه ماشین حساب با 2 یا 3 textbox، خیر ! بلکه با 1 TextBox همانند ویندوز. اگر می گویید آسونه خب پس شروع کنید چون اگه آسونه براتون مسلما وقت زیادی رو ازتون نمیگیره.
الگوریتم یعنی زندگی! همه چیز زندگی دارای الگوریتم پس کوچگترین برنامه ها هم نیاز به الگوریتم و تجزیه و تحلیل دارن
نگاه کردن به پروژه های بزرگ و اعتماد به نفس داشتن خوبه ولی مگر ساخت برنامه ی دفتر تلفن چقدر وقت شما رو میگیره؟
نظر شخصی بنده اینه که پروژه ی دفتر تلفن حرف نداره چرا ؟ بابا بعضی از شرکتا دارن برای ساخت همین برنامه پول میدن ! دفتر تلفن آسونه؟ بعد از ساختنش شما بیا اینو 2 جدولش کن، بعدش بیا قسمت ارسال ایمیل براش بذار، بعدش بیا از تکنولوژی های جدید بانک مثل EF درش استفاده کن، بعدش بانکش رو به SQL ارتقا بده، بعد بیا سخن بزرگان به صورت Random بزار و خیلی امکانات دیگه، همه ی اینها الگوریتم های ساده و متوسط هستند! همه ی ما از همین دفتر تلفن شروع کردیم. مطمئنا سر همین برنامه خیلی سوال ها براتون پیش میاد. و وقتی که تموم بشه شما در عرض زمان کمتری برنامه ی صندوق قرض الحسنه رو می تونید بسازید.
موفق باشید

jafar39
پنج شنبه 27 تیر 1392, 00:02 صبح
سلام. خواستم بگم که شروع کن و نترس. حتما اراده قوی مسائل رو حل میکنه. سعی کن قبل از کد نوشتن قدرت تجزیه و تحلیل خودت رو بالا ببری بعد میبینی که پروژه های بزرگ هم برات قابل انجامه. منم عین پروژه شما رو دارم میسازم. اگه کمکی خواستی اینم ایمیلمه خبرم کن. chaltash39@yahoo.co.uk

Vahab
پنج شنبه 27 تیر 1392, 00:16 صبح
ویرایش.........