PDA

View Full Version : نیاز به یک برنامه نویس مطمئن

pedrambogy
شنبه 22 تیر 1392, 17:32 عصر
سلام..
بنده یک شبکه اجتماعی با اسکریپت vldpersonals
سایت : http://www.hamkhone.ir/
دارم .. حالا هم قصد انجام یک سری تغییرات روی این اسکریپت داریم.. نیاز به یک برنامه نویس وارد هستیم تا کارهامونو انجام بده واسمون..
نمونه کاری که میخوایم ایجاد یک ماژول ساخت گروه هست .. که گروه کاربری خودمون تعیین میکنن بتونن گروه بسازن و دیگر کاربرهای سایت در اون گروه عضو بشن و داخل اون پست و عکسو ... ارسال کنن..
ی چیزی مثل این
http://facenama.com/groups/
کسی میتونی این کار رو برای بنده انجام بده .. همینجا آمادگی خودشو اعلام کنه تا کارای بعدی رو انجام بدیم ..:متفکر:

pedrambogy
پنج شنبه 27 تیر 1392, 13:18 عصر
دوستان کسی نبود ؟

ابوذر محمودی
پنج شنبه 27 تیر 1392, 14:35 عصر
ساخت یک ماژول یا پلاگین برای CMS نیازمنده اینه که طرف با اون cms کار کرده باشه ،با دیتابیس، نحوه کدنویسی و فرم ورکش آشنا باشه .
و اینکه نحوه پلاگین نویسی برای اون cms رو یاد گرفته باشه.
و همه اینا در صورتی اتفاق می افته که کسی انگیزه ای داشته باشه و بره دنبالش.
ازونجا که این جور cms ها مورد استفاده تعداد محدودی وبمستر هست ، و مثل وردپرس و جوملا همگانی نیس تعداد کمی باهاش آشنا هستن .
من فکر می کنم بهتره تو پشتیبانی خود این cms مطرح کنین یا اگه سایت مشابه فارسی این امکانو داره ازشون ماژولو بخرین.

pedrambogy
جمعه 28 تیر 1392, 10:13 صبح
ساخت یک ماژول یا پلاگین برای CMS نیازمنده اینه که طرف با اون cms کار کرده باشه ،با دیتابیس، نحوه کدنویسی و فرم ورکش آشنا باشه .
و اینکه نحوه پلاگین نویسی برای اون cms رو یاد گرفته باشه.
و همه اینا در صورتی اتفاق می افته که کسی انگیزه ای داشته باشه و بره دنبالش.
ازونجا که این جور cms ها مورد استفاده تعداد محدودی وبمستر هست ، و مثل وردپرس و جوملا همگانی نیس تعداد کمی باهاش آشنا هستن .
من فکر می کنم بهتره تو پشتیبانی خود این cms مطرح کنین یا اگه سایت مشابه فارسی این امکانو داره ازشون ماژولو بخرین.
بب بختیمون همینه .. با این سی ام اس همش 5-6 تا سایت به زبان فارسی زده نشده .. از میان اینا فقط 3 تاشون به طور جدی دارن به کار خودشون ادامه میدن .. باقیشونم الکی زدن ..
بنده هم خواستم یکی از این ماژول هارو خریداری کنم متاسفانه قیمتشون فضاییه ..
یک لایک و دیسلایک رو 300 هزار تومن میفروشه :| در صورتی که بخوایم بیرون بدم بنویسن با 60 هزار تومن جمعش میکنم .. حتی یک برنامه نویس ی یک سری کارهای سایت رو واسمون انجام داده با 30 هزار تومن هم درستش میکنه ولی به دلیل کمبود وقت و داره یک اسکریپ دیگه مینویسه نمیتونه کاری واسه ما انجام بده ..
حالا دوستان کسی هست بتونه کمک کنه بگه .. حتی اون دوستمون که کارهای قبلی سایت رو انجام داده گفت توضیحی در مورد این سی ام اس خواست میتونی رو کمکش حساب کنن..