PDA

View Full Version : کنترل subdomin با سرور http

firststep
شنبه 22 تیر 1392, 18:03 عصر
ا سلام و عرض خسته نباشید و قبولی طاعات و عبادات خدمت تمامی اساتید محترم
من قصد نوشتن صفحه ای رو دارم که بشه باون کنترل subdomin هامو درددست بگیرم یعنی ببنین مثلا ٌ شما اگر وبلاگ ساخته باشید متوجه می شوید پس از ثبت نام در یک سایت بلاگر خواهید دید که یک subdomian به شما اختصاصا داده می شود.
<<< مثلاً سروری رو نوشت که برای مثال یک sub domin رو یه یک صفحه ویک subdomin را به یک صفحه دیگه انتقال بده>>>>>
می خواستم بدونم روند اجرای چنین کاری به صورت اتوماتیک به چه شکل است....؟

باتشکر بسیار از همکاریتون

Mask
دوشنبه 24 تیر 1392, 20:20 عصر
فکر میکنم کارای از این دست رو با برنامه های تحت web بسازید ، خیلی بهتره.
در ضمن با اینکه چند بار سوالتون رو خوندم. اما باز متوجه نشدم.
سعی کنید سووالتون رو با اطلاعاتی که تو ذهنتون هست نپرسید . سعی کنید سوال رو در بی اطلاعی محض مخاطب ،مطرح کنید.

BORHAN TEC
دوشنبه 24 تیر 1392, 21:45 عصر
سلام

فکر میکنم کارای از این دست رو با برنامه های تحت web بسازید ، خیلی بهتره.
سعی کنید سووالتون رو با اطلاعاتی که تو ذهنتون هست نپرسید . سعی کنید سوال رو در بی اطلاعی محض مخاطب ،مطرح کنید.
خودتون رو ناراحت نکنید. :لبخندساده: در بخش PHP به این سوال پاسخ داده شد.
موفق باشید...

firststep
پنج شنبه 27 تیر 1392, 09:53 صبح
با سلام مجدد

کر میکنم کارای از این دست رو با برنامه های تحت web بسازید ، خیلی بهتره.

بسیار ممنونم از توجهتون
بله شاید درست بفرمایید زبان ما خیلی ایرادها داره

من قصد نوشتن صفحه ای رو دارم که بشه باون کنترل subdomin هامو درددست بگیرم یعنی ببنین مثلا ٌ شما اگر وبلاگ ساخته باشید متوجه می شوید پس از ثبت نام در یک سایت بلاگر خواهید دید که یک subdomian به شما اختصاصا داده می شود.
<<< مثلاً سروری رو نوشت که برای مثال یک sub domin رو یه یک صفحه ویک subdomin را به یک صفحه دیگه انتقال بده>>>>>
می خواستم بدونم روند اجرای چنین کاری به صورت اتوماتیک به چه شکل است....؟

بیبینین ...
بوسیله یک Htp server ما می تونیم کلیه پارمترهای post , get که همراه درخواست ارسال می گردد را دریافت و تجزیه تحلیل کرد می خواستم بدونم ایا برای subdomin ها می شه همچین کاری کرد یعنی در صورتی که مصلاً با هر sub domin وارد شد تشخیص بدم که چه subdomin هستش که مطابق این subdomin اطلاعات مورد درخواستش رو ارسال کنم...

خودتون رو ناراحت نکنید. در بخش PHP به این سوال پاسخ داده شد.
موفق باشید...

اقا شاهین سلام
جندین جا پرسیدم که راهکار های متفاوتش رو کشف کنم در ست نبود بخواستم اینجا بپرسم راهکاره php , asp ایش چیه
همین.... کاره اشتباهی؟