PDA

View Full Version : مشکل در نمایش اطلاعات روی هاست هنگام استفاده از sqldatasource

setareh2013
یک شنبه 23 تیر 1392, 00:50 صبح
با سلام
من رشته اتصال به پایگاه داده رو به صورت زیر تنظیم کردم :
در web.config :
<add name="ChessDBConnectionString" connectionString="Data Source=199.79.22.60,1433;Initial Catalog=myDB;User Id=Khademi;Password=F78VO9sP0" />

در کلاس ado.net :

string cs = "server=199.79.22.60,1433;database=myDB;User ID=Khademi;Password=F78VO9sP0";
SqlConnection cnn = new SqlConnection();

در این حالت وقتی سایت رو آپلود می کنم مشکلی نداره . ولی وقتی که به صورت ویزاردی اطلاعات رو داخل گردید ویو نشون میدم و از یک sqldatasource استفاده می کنم ، اطلاعات رو در حالت لوکال نشون می ده ولی در هنگام آپلود نشون نمیده . باید چه کار کنم ؟

<asp:SqlDataSource ID="SqlDataSource1" runat="server"
ConnectionString="Data Source=199.79.22.60,1433;Initial Catalog=myDB;User Id=Khademi;Password=F78VO9sP0"
ProviderName="System.Data.SqlClient" SelectCommand="SELECT * FROM [UserTB]">
</asp:SqlDataSource>
با تشکر

arefba
یک شنبه 23 تیر 1392, 01:25 صبح
سایت رو آپلود می کنید ؟؟؟
منظورتون رو متوجه نشدم
بهترین کار برای تست کانکشنتون اینه که یک تکس باکس و یک باتون توی یه صفحه بزارین بعدش یه اس کیو ال کانکشن تعریف کنید و کانکشن استرینگ رو برابر با تکست باکس کنید و وقتی رو دکمه کلیک میشه کانکشن باز بشه از try catch هم استفاده کنید و catch رو درون لیبل نمایش بدید حالا این کانکشن بالا رو به برنامه بدین ببینید کانکت می کنه یا خیر

setareh2013
سه شنبه 25 تیر 1392, 22:49 عصر
در هر دو حالت به صورت لوکال جواب میده . وقتی سایت رو آپلود می کنم در حالت اول جواب میده در حالت دوم که از stored procedure استفاده می کنم جواب نمیده

tree1371
چهارشنبه 26 تیر 1392, 12:44 عصر
خطاتون رو بزارید من فکر می کنم شما باید به sqldatasource باید بگید از کانکشن اصلی سایت استفاده کنه نه اینکه خودش باز یک کانکشن ایجاد کنه .