PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد پروژه در ویژوال استودیو 2010

malekabadi_a
یک شنبه 23 تیر 1392, 09:21 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید. من ویژوال استودیو 2010 را روی ویندوز 7 نصب کردم. وقتی می خوام هرنوع پروژه ای را در این برنامه ایجاد کنم , با پیغام خطای زیر روبرو می شوم. دوستان خواهشا کمک کنید.
پیغام خطای برنامه در هنگام ایجاد هر نوع پروژه :
Requested registry access is not allowed

malekabadi_a
یک شنبه 23 تیر 1392, 10:08 صبح
دوستان خواهشاً کمک کنین. همه ی کار هام روی زمین مونده. لطفا کمک کنید برای حل این مشکل

malekabadi_a
یک شنبه 23 تیر 1392, 10:57 صبح
یعنی در بزرگترین تالار برنامه نویسی فارسی , کسی نیست بتونه یه جوابی به مشکل ما بده. خواهشا یه کمکی بکنید.

ashkan1234
یک شنبه 23 تیر 1392, 11:02 صبح
سلام ویژوال استدیو رو تحت ادمین باز کن ببین باز مشکلت پابرجاست؟

malekabadi_a
یک شنبه 23 تیر 1392, 11:49 صبح
سلام ویژوال استدیو رو تحت ادمین باز کن ببین باز مشکلت پابرجاست؟
سلام دوست عزیز . این کار را هم انجام دادم. اما همچنان مشکل پابرجاست. دوستان دیگر هم لطفا کمک کنند.

ashkan1234
یک شنبه 23 تیر 1392, 12:11 عصر
در ریجستری این تغییرات رو انجام بده:
Log on to the computer as an administrator.
Click Start, click Run, type regedit in the Open box, and then click OK. The Registry Editor window appears.
Locate the following registry subkey:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Eventlog
Right-click Eventlog, and then click Permissions. The Permissions for Eventlog dialog box appears.
Click Advanced. The Advanced Security Settings for Eventlog dialog box appears.
In the Name column, double-click the Users group. The Permission Entry for Eventlog dialog box appears.
Select the Set Value check box, select the Create Subkey check box, and then click OK.
Quit Registry Editor, and then log off from the administrator account.
Log on to the computer as a regular user.
Try to create a custom event log by using Visual Studio .NET, and then try to write to this event log by using an application that is built on Visual Studio .NET.

به این دوتا تاپیک نگاه کن مشکلت حل میشه!
اگر بازهم به مشکل برخوردی اینجا مطرح کن!
http://support.microsoft.com/kb/842795/en-us
http://connect.microsoft.com/VisualStudio/feedback/details/521505/requested-registry-access-is-not-allowed-creating-project-in-vs-2010

malekabadi_a
یک شنبه 23 تیر 1392, 12:29 عصر
در ریجستری این تغییرات رو انجام بده:
Log on to the computer as an administrator.
Click Start, click Run, type regedit in the Open box, and then click OK. The Registry Editor window appears.
Locate the following registry subkey:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Eventlog
Right-click Eventlog, and then click Permissions. The Permissions for Eventlog dialog box appears.
Click Advanced. The Advanced Security Settings for Eventlog dialog box appears.
In the Name column, double-click the Users group. The Permission Entry for Eventlog dialog box appears.
Select the Set Value check box, select the Create Subkey check box, and then click OK.
Quit Registry Editor, and then log off from the administrator account.
Log on to the computer as a regular user.
Try to create a custom event log by using Visual Studio .NET, and then try to write to this event log by using an application that is built on Visual Studio .NET.

به این دوتا تاپیک نگاه کن مشکلت حل میشه!
اگر بازهم به مشکل برخوردی اینجا مطرح کن!
http://support.microsoft.com/kb/842795/en-us
http://connect.microsoft.com/VisualStudio/feedback/details/521505/requested-registry-access-is-not-allowed-creating-project-in-vs-2010
با سلام. معذرت می خوام دوست عزیز , من یه مشکلی داشتم. وقتی که Eventlog dialog box ظاهر شد , در ردیف Name من Users group را پیدا نکردم. اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بدین. شرمنده. با تشکر

ashkan1234
یک شنبه 23 تیر 1392, 13:32 عصر
با سلام. معذرت می خوام دوست عزیز , من یه مشکلی داشتم. وقتی که Eventlog dialog box ظاهر شد , در ردیف Name من Users group را پیدا نکردم. اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بدین. شرمنده. با تشکر
بوزر گروپ پیدا کردنی نیست!
اینجا منظورش اینه که وقتی روی Advance کلیک میکنی٬ یه لیستی از یوزرهای کامپیوتر شما به نمایش در میاد!
شما Adminstrator رو انتخاب کن و تنظیمات رو روش ست کن!
البته میتونی یوزر کامپیوتر خودتم انتخاب کنی و تنظیمات رو روش انجام بدی!

malekabadi_a
یک شنبه 23 تیر 1392, 16:02 عصر
با سلام. من همه ی این کار ها را کردم , اما باز هم همان خطا را می دهد. چند تا کار من انجام دادم که شاید دانستنش برای شما دوستان عزیز واجب باشه تا بتونید به من کمک کنید. من برای برنامه نویسی اندروید تحت زبان سی شارپ , پلاگینی به نام mono for android بر روی ویژوال استودیو نصب کردم. نکته ی دوم هم این هست که ویژوال استودیو در اولین باری که اجرا کردم پیغام خطایی نشان می داد که می گفت فایل ActivityLog.xml در مسیر زیر یافت نمی شود :
C:\Users\Hosein\AppData\Roaming\Microsoft\VisualSt udio\10.0
دوستان خواهشا با توجه به این اطلاعاتی که دادم به من کمک کنید. با تشکر

ashkan1234
یک شنبه 23 تیر 1392, 16:33 عصر
با سلام. من همه ی این کار ها را کردم , اما باز هم همان خطا را می دهد. چند تا کار من انجام دادم که شاید دانستنش برای شما دوستان عزیز واجب باشه تا بتونید به من کمک کنید. من برای برنامه نویسی اندروید تحت زبان سی شارپ , پلاگینی به نام mono for android بر روی ویژوال استودیو نصب کردم. نکته ی دوم هم این هست که ویژوال استودیو در اولین باری که اجرا کردم پیغام خطایی نشان می داد که می گفت فایل ActivityLog.xml در مسیر زیر یافت نمی شود :
C:\Users\Hosein\AppData\Roaming\Microsoft\VisualSt udio\10.0
دوستان خواهشا با توجه به این اطلاعاتی که دادم به من کمک کنید. با تشکر
اگر از سالم بودن سی دی ویژوال مطمینی یه بار با سی دی ویژوال استدیو را Repair کن!
چون ممکنه mono درست نصب نشده باشه و در ویٰژوال اختلال ایجاد کرده!