PDA

View Full Version : سوال: تشخیص مقدار دانلود شده یک فایل

generalhak
یک شنبه 23 تیر 1392, 18:51 عصر
مدیریت دانلود یک فایل در php چطوری هست ؟
از کجا بفهمم چقدر از یک فایل توسط کاربر دانلود شده ؟
همچین چیزی هست اصلا ؟!

h.rezaee
یک شنبه 23 تیر 1392, 19:03 عصر
سلام در قسمت اسنیپهای همین سایت مراجعه کنید هستش. امکان لینک دادن ندارم وگرنه این کار رو می کردم

generalhak
یک شنبه 23 تیر 1392, 19:09 عصر
ممنون پیدا کردم

generalhak
یک شنبه 23 تیر 1392, 19:22 عصر
اما هنوزم چیزی که میخواستم رو داخل اونهایی که گفتید پیدا نکردم !:ناراحت:

generalhak
یک شنبه 23 تیر 1392, 21:49 عصر
h.rezaee عزیز اون چیزی که گفتید اصلا کمکی نکرد ...
دوستان سوال سختی نباید باشه !
یکی کمک کنه لطفا

AliRezaPro
یک شنبه 23 تیر 1392, 23:25 عصر
چقدر از یک فایل ؟ یا چند بار از یک فایل دانلود شده ؟(یه حالتی مثله Count کردن به ازاء هر بار دانلود)

generalhak
دوشنبه 24 تیر 1392, 15:48 عصر
چقدر از یک فایل ؟ یا چند بار از یک فایل دانلود شده ؟(یه حالتی مثله Count کردن به ازاء هر بار دانلود)

سلام
نه منظورم اینه که یه حالتی باشه که بتونیم بفهمیم چقدر از یک فایل مثلا چند کیلوبایت از یک فایل دانلود شده توسط کاربر
کلا یک راهی میخوام که بتونم بدون این که حجم زیادی مصرف کنم یکم از یک فایل رو بخونم بفرستم برای دانلود بعد اون قسمتی که دانلود شده رو پاک کنم و بقیش رو بخونم و بفرستم برای دانلود باز !
چون اگر بخوای کل یک فایل رو یکجا بخونی اگر فایل زیاد باشه حجمش که مشکل بر میخوری ! چون همش میره داخل رم مثلا برای یک فایل 1 گیگ میاد 1 گیگ رم میگیره !
پس تنها راهش اینه که کم کم بیای فایل رو بخونی بعد تو یه فایل جدید بریزی و اون فایل رو بفرستی برای دانلود حالا باز میخوام کاری کنم از اون فایل هم بتونم کم کم پاک کنم !
....
یا مثلا تا یک مقدار از فایل رو بخونیم بفرستیم برای دانلود بعد هر بار درخواست دانلود بقیه فایل اومد بقیش رو بخونیم و بفرستیم برای دانلود....
میشه توی php همچین کاری ؟