PDA

View Full Version : سوال: برنامه ام آماده شده

aziz54
یک شنبه 23 تیر 1392, 23:20 عصر
برنامه ای با سی شارپ آماده کرده ام . حالا چطور به برنامه تحت ویندوز تبدیلش کنم یعنی به برنامه ای تبدیل بشه که با ویندوز کار کنه ویژوال استودیو رو نخواد دیگه.ممنونم

CsharpNevisi
یک شنبه 23 تیر 1392, 23:29 عصر
پوشه \bin\Debug فایل اجرایی برنامه ات هست

mimi65
یک شنبه 23 تیر 1392, 23:53 عصر

شاید به اینم احتایج پیدا کنی...
Microsoft.NET_Framework_v4.0_Client_Profile
اگه تو یه سیستمی که اینو نصب نداشته باشه فایلت اجرا نمیشه فک کنم.

aziz54
یک شنبه 23 تیر 1392, 23:54 عصر
سلام - من نمیدونم چطور بابت پاسخهای سریعتون تشکر کنم فقط همینو متونم بگم که بزرگواری داداش لطفتون رو فراموش نخواهم کرد.

aziz54
یک شنبه 23 تیر 1392, 23:55 عصر
سلام - من نمیدونم چطور بابت پاسخهای سریعتون تشکر کنم فقط همینو متونم بگم که بزرگواری داداش لطفتون رو فراموش نخواهم کرد.:تشویق::تشویق:

habibb
دوشنبه 24 تیر 1392, 00:09 صبح
و نیز این مسیر obj\x86\Debug

myhoo2005
دوشنبه 24 تیر 1392, 09:35 صبح
برنامه ای با سی شارپ آماده کرده ام . حالا چطور به برنامه تحت ویندوز تبدیلش کنم یعنی به برنامه ای تبدیل بشه که با ویندوز کار کنه ویژوال استودیو رو نخواد دیگه.ممنونم

سلام
بهترین حالت اینه که از آیتم ساخت ستاپ خود سی شارپ استفاده کنی. چون خودش هر برنامه و فایلی رو که نیاز داشته باشه انتخاب و در فایل ستاپ قرار میده واسه نصب.
ستاپ رو هرجا نصب کنی خودش اتومات فایل های مورد نیاز رو نصب و فعال میشه.

r_s1389@yahoo.com
دوشنبه 24 تیر 1392, 10:26 صبح
سلام
بهترین حالت اینه که از آیتم ساخت ستاپ خود سی شارپ استفاده کنی. چون خودش هر برنامه و فایلی رو که نیاز داشته باشه انتخاب و در فایل ستاپ قرار میده واسه نصب.
ستاپ رو هرجا نصب کنی خودش اتومات فایل های مورد نیاز رو نصب و فعال میشه.
میشه یه کتابی در این مورد بذارین برا دانلود چون من تو ایگاه داده برنامه مشکل دارم که آیا اون هم با برنامه ستاب ساخته میشه اگه میشه چجوری؟؟؟؟

M_Tavakoli_70
دوشنبه 24 تیر 1392, 11:29 صبح
برو داخل بخش

http://barnamenevis.org/images/statusicon/subforum_old-48.png Setup و Deployment (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?145-Setup-%D9%88-Deployment) فکر کنم چیزای خوبی در این زمینه بدست میاری