PDA

View Full Version : سوال: اضافه کردن فایل

pandasoft
یک شنبه 23 تیر 1392, 23:33 عصر
سلام
ببخشید می خواستم بدونم یک فایل مثلا یک فایل فلش رو (.swf)چطوری میشه به فایل اجرایی برنامه اضافه کرد و بعد اون رو نمایش داد با flash9e.ocx

درحقیقت می خوام بدونم چطور میشه از یه فایل Embedd شده استفاده کنم .

m.4.r.m
یک شنبه 23 تیر 1392, 23:50 عصر
از کامپوننت ها Shockwave Flash رو به برنامت اضافه کن اگه نبود باید Flash Player مخصوص ویندوز رو نصب کنی و سپس این کد رو تو برنامت اضافه کن

Private Sub Form_Load()
SK.Movie = "C:\clock.swf"
End Sub

pandasoft
دوشنبه 24 تیر 1392, 14:42 عصر
از کامپوننت ها Shockwave Flash رو به برنامت اضافه کن اگه نبود باید Flash Player مخصوص ویندوز رو نصب کنی و سپس این کد رو تو برنامت اضافه کن

Private Sub Form_Load()
SK.Movie = "C:\clock.swf"
End Sub

ببخشید شاید منظورمو خوب نرسوندم منظور من Embedd کردن فایل و استفاده از اونه

m.4.r.m
دوشنبه 24 تیر 1392, 15:18 عصر
شما فایل فلش رو بزار همراه برنامت و از دستور App.path & "\Flash\Clock,swf" به جای آدرس دهی مستقیم استفاده کن

pandasoft
دوشنبه 24 تیر 1392, 16:20 عصر
الانم از همین استفاده کردم اما می خوام اگه میشه فایل توی خود برنامه باشه.
اینطوری کاربر نمیتونه دسترسی داشته باشه.

m.4.r.m
سه شنبه 25 تیر 1392, 00:10 صبح
متاسفانه فایل فلش در ریسورس من تست کردم جواب نداد . باید همراه فایل داشته باشید یا هم در اینترنت ذخیره کنید و از اینترنت بخوانید ولی من فکر نمی کنم مشکل داشته باشه

miladatashin
سه شنبه 25 تیر 1392, 00:36 صبح
میشه با ریسورس بچسبونی به exe و موقعی که لازم دشتی تو پوشه temp ویندوز کپیش کنی و بعد اینکه کار باهاش تموم شد دوباره پاکش کنی. این طوری دسترسی یوزرها به فایل یک کم سخت تر میشه

pandasoft
سه شنبه 25 تیر 1392, 11:18 صبح
ممنون از همه ی اساتیدی که کمک کردن

روشش رو خودم پیدا کردم.

در مورد فایل فلش خود کامپوننت قابلیت Embedd کردن داره که اگه true باشه لازم نیست فایل رو از جایی فراخوانی کنی و فایل همراه خود فایل اجرایی پیوست میشه و دسترسی کاربر هم تقریبا غیر ممکن میشه.