PDA

View Full Version : مشکل اجرای نرم افزار های نوشته شده روی دیگر سیستم ها

Narouei
دوشنبه 24 تیر 1392, 19:37 عصر
سلام دوستان عزیز

من هر چی برنامه می نویسم vb.net رو سیستم خودم بدون هیچ مشکلی اجرا می شه ولی برنامه هام رو سیستمای دیگه اجرا نمی شه و اکثر مواقع خطا میده و یا اصلا اجرا نمیشه یا وسط برنامه خطا میده یا سرعت برنامم خیلی کم میشه

لطفا راهنمایی کنید چکار کنم دیگه دارم نا امید میشم از برنامه نویسی کلی نرم افزار هک نوشتم ولی رو سیستم های دیگه خطا میده :عصبانی++:

در ضمن از visual stedio 2010 استفاده می کنم.

Neshasteh
دوشنبه 24 تیر 1392, 19:59 عصر
دوست گرامی بسته به نوع نرم افزاری که طراحی کردی عملیات انتقال به سیستم مشتری فرق میکنه.

مثلاً اگه برنامت بدون دیتابیسه و ابزار و کامپوننتی استفاده نکردی فقط تو یک .Net FrameWork میخوای.
اگه دیتابسی باشه باید فایلRunTime نرم افزار پایگاه داده بزاری تو پکیجی که ساختی برا مشتری
دقیقا نمیدونم مشکلت کجاست.گفتم بسته به نیاز فرق میکنه

Fery666
دوشنبه 24 تیر 1392, 20:08 عصر
با خود visual stedio 2010 یه فایل نصب بساز خودش فایل های dll مورد نیاز برنامه رو برات پیدا میکنه بعد توی اون سیستم نصب میشه .

Narouei
دوشنبه 24 تیر 1392, 20:29 عصر
دوست گرامی بسته به نوع نرم افزاری که طراحی کردی عملیات انتقال به سیستم مشتری
فرق میکنه.

مثلاً اگه برنامت بدون دیتابیسه و ابزار و کامپوننتی استفاده
نکردی فقط تو یک

.Net FrameWork

همیشه با netframework 2 برنامه می نویسم ورژن 2 که رو همه ی ویندوز های 7 موجوده

با خود visual stedio 2010 یه فایل نصب بساز خودش فایل های dll مورد نیاز برنامه رو
برات پیدا میکنه بعد توی اون سیستم نصب میشه .

دوست عزیز چطور این کارو انجام بدم؟

barnamenevisjavan
دوشنبه 24 تیر 1392, 21:45 عصر
از خطایی که برنامه میده یه عکس بگیر بزار اینجا تا سریعتر بهت کمک بشه

shadi khanum
سه شنبه 25 تیر 1392, 09:23 صبح
ببین با نصب VS رو سیستم کسی که برنامه داره مینویسه کلی ابزار دیگه هم نصب میشه که باعث میشه برنامه رو سیستم خودت جواب بده ولی واسه کشتری خطا بده که باید اون ها رو دستی دانلود کنی و رو سیستم مشتری هم نصب کنب مثلا اگه از کامپوننت های power pack تو برنامه ات استفاده کنی یا از smo یا خیلی چیزای دیگه، واسه مشتری خطا میده. باید ببینی من خطا چیه و چی رو کم داره

Narouei
سه شنبه 25 تیر 1392, 15:10 عصر
ببین با نصب VS رو سیستم کسی که برنامه داره مینویسه کلی ابزار دیگه هم نصب میشه
که باعث میشه برنامه رو سیستم خودت جواب بده ولی واسه کشتری خطا بده که باید اون ها
رو دستی دانلود کنی و رو سیستم مشتری هم نصب کنب مثلا اگه از کامپوننت های power
pack تو برنامه ات استفاده کنی یا از smo یا خیلی چیزای دیگه، واسه مشتری خطا میده.
باید ببینی من خطا چیه و چی رو کم داره

ممنون در کل من بیشتر از دیتابیس access و دیتاگرید richtextbox و dialog و powerpack و امثال اینا استفاده می کنم، با این ابزار ها چی باید رو سیستم مشتری نصب شه؟ اگه دیتابیس sql server داشته باشم چی؟
در کل چطور می تونم این ابزار ها رو روی خود برنامم داشته باشم که همراه نرم افزارم روی سیستم مشتری نصب شه؟

barnamenevisjavan
سه شنبه 25 تیر 1392, 15:55 عصر
ممنون در کل من بیشتر از دیتابیس access و دیتاگرید richtextbox و dialog و powerpack و امثال اینا استفاده می کنم، با این ابزار ها چی باید رو سیستم مشتری نصب شه؟ اگه دیتابیس sql server داشته باشم چی؟
در کل چطور می تونم این ابزار ها رو روی خود برنامم داشته باشم که همراه نرم افزارم روی سیستم مشتری نصب شه؟

وقتی از اکسس استفاده میکنی باید یه نسخه از اکسس روی سیستم مشتری نصب باشه همینطور Sql server راهش اینه که بجای اکسس یا sqlserver بیای از دیتابیس sqlite استفاده کنی تا نیاز به نصب برنامه خاصی نباشه