PDA

View Full Version : سوال: مشکل اجرای سایت بر روی هاست با .net framework 4

mtahmasebi
سه شنبه 25 تیر 1392, 01:06 صبح
با سلام

دوستان، وقتی من یک سایت رو که با .net framework 3.5 ایجاد کرده ام هیچ مشکلی با اون روی هاست یا سرور لوکال ندارم. اما وقتی که از net framework 4 یا 4.5 استفاده می کنم در هنگام آپلود بر روی هاست یا سرور لوکال به درستی اجرا نمیشه و خطا داره (هر چند هنگام اجرا روی ویژوال استودیو هیچ مشکلی نداره)

ایراد گرفته شده از وب کانفیگ حط 12 هستش. ایراد کجای کاره؟؟ پیشاپیش از لطفتون ممنونم ...

Line 10: <system.web> Line 11: <customErrors mode="Off"/> Line 12: <compilation debug="false" targetFramework="4.0" /> Line 13: </system.web> Line 14:

Progman.ir
سه شنبه 25 تیر 1392, 11:41 صبح
این پیام خطا میگه برو Custom Errors رو false قرار بده تا تازه پیام خطا رو بیاره بهت نشون بده.
احتمالا باید هر جایی از وب کانفیگ رو که 3 یا 3.5 هست به چهار تغییر بدی.اول اون رو فالس کن

mtahmasebi
سه شنبه 25 تیر 1392, 18:13 عصر
این پیام خطا میگه برو Custom Errors رو false قرار بده تا تازه پیام خطا رو بیاره بهت نشون بده.
احتمالا باید هر جایی از وب کانفیگ رو که 3 یا 3.5 هست به چهار تغییر بدی.اول اون رو فالس کن

دوست عزیز Custom Errors برابر false هست. کل وب کانفیگ هم این شکلیه

<?xml version="1.0"?>

<!--
For more information on how to configure your ASP.NET application, please visit
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=169433
-->

<configuration>

<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
<compilation debug="false" targetFramework="4.0" />
</system.web>

</configuration>

mtahmasebi
سه شنبه 25 تیر 1392, 22:44 عصر
ضمنا من از وبژوال استودیو 2012 استفاده می کنم؛ شاید مشکل از publish سایت باشه. البته هرچند من از یک روش برای publish با دات نت فریمورک 3 و 4 استفاده می کنم اما با دات نت 4 به مشکل بر می خورم. شایدهم مشکل وب کانفیگ باشه که احتمالش بیشتره.... :افسرده: