PDA

View Full Version : سوال: ساخت ستاپ برای برنامه با دات نت 4

احمد سامعی
سه شنبه 25 تیر 1392, 15:43 عصر
سلام

من یه برنامه نوشتم دانت 4 هست و دو نسخه 64 و 32 بیتی داره. و از sql server 2008 استفاده کردم

یکی از همکاران گفت ستاپ که می سازی باید تمام نسخه های قبلی دات نت رو هم لینک کنی چون برای نصب 4 قبلش باید 3.1 و 3.5 نصب بشه. آیا این درسته یا نه من فقط باید شماره 4 رو بزارم توی ستاپ؟

لطفا راهنمایی کنید

sohil_ww
سه شنبه 25 تیر 1392, 16:57 عصر
دوست عزیز شما وقتی 4 نصب می کنی دیگه نیاز به نسخ های قبلی نیست

اگه ساخت ستاپ مشکل داری بگو برات 1 آموزش بزارم

احمد سامعی
چهارشنبه 26 تیر 1392, 14:55 عصر
ممنون از توجهتون

در ویندوز سون شما نیاز به نصب دانت 3.5 نداری خودش داره و اگر برنامه بر مبنای 3.5 باشه کار راحته اما مشکل اینجاست ممکن طرف روی ایکس پی نصب کنه برای همین من تصمیم گرفتم وقتی قراره توی ستاپ دانت بزاریم و بی خیال حجم پایین بشیم برای سایت همون بهتر که از دانت 4 استفاده بشه که بهتره هست و اگر کسی از روی سایت خواست بگیره دانت و اس کی ال جدا دانلود کنه. اما این دوستمون می گفت باید قبل نصب چهار به ترتیب دو و 3.5 نصب بشه من ایکس پی و سیستم که دانت نداشته باشه دم دست ندارم تست بزنم گفتم از دوستان بپرسم

در من من خیلی وقته ستاپ نساختم می شه راهنمایی کنید، در ستاپ من موارد زیر باید اعمال بشه. بنظرتون بهترین ستاپ کدوم؟
1. دانت نصب بشه
2. اس کی ال نسخه کلاینت و سرور بسته به سیستم قابلیت انتخاب و نصب بشه( اصلا از کدام نسخه باید برای این مورد استفاده بشه)
3. دیتابیس اتچ بشه به سرور
4. اکتیو ایکس رجیتر بشه
5. موتور سرور قفل سخت افزاری تحت شبکه نصب بشه
6. کاربر بتونه نسخه 64 و 32 بیتی بسته به سیستمش انتخاب کنه ( چون برنامه دو نسخه داره)
7. در نهایت نصب برنامه

آیا اینستال شید 2011 خوبه؟ می خوام خودش موتور سرور اس کیو ال و دانت اتچ کنه به ستاپ ران بشه و جدا نزارم توی سی دی