PDA

View Full Version : سوال: تغییر سیستم به Membership

morika
سه شنبه 25 تیر 1392, 19:01 عصر
سلام
من تاحالا تو چندتا کاری که انجام دادم همه کارای ساخت یوزر و لاگین کردن رو خودم نوشتم. اما الان تو کاره آخریم می خوام است Membership خود asp استفاده کنم فقط 2تا سوال دارم
1. الان تمام کارهای دیتابیس سایتم رو انجام دادم و کامل هستش. تمام قسمت های ساخت کاربر، لاگین کردن، ذخیره کردن و تمام کارهای سایت. حالا می خوام ببیتم اصلا امکانش هست که حالا من از membership استفاده کنم؟
2. اگه امکانش هست به نظر شما به صرفه هست که من بخوام حالا تمام کارهامو که آمادست از اول با membership پیاده سازی کنم؟
اگه جواب دوتا سوال بالا مثبت هست میشه یه راهنمایی کنین و یه سرنخی بدین که من ببینم از کجا باید شروع کنم؟ چون تازه دارم آموزش های membership رو می خونم و فکر کنم یه ماهی سر کارم D:

farhud
چهارشنبه 26 تیر 1392, 09:39 صبح
1- آره امکانش هست. asplearning.blogsky.com (http://asplearning.blogsky.com) - می‌تونی با اجرا کردن aspnet_regsql در مسیر زیر می‌تونی جداول مربوط به Membership را روی پایگاه داده فعلی بسازی. در وبلاگی هم که آدرسش را دادم کامل توضیح داده شده.

Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\

2- به نظر من کارهای قبلی را بی خیال شود.

Progman.ir
چهارشنبه 26 تیر 1392, 10:04 صبح
سلام
من تاحالا تو چندتا کاری که انجام دادم همه کارای ساخت یوزر و لاگین کردن رو خودم نوشتم. اما الان تو کاره آخریم می خوام است Membership خود asp استفاده کنم فقط 2تا سوال دارم
1. الان تمام کارهای دیتابیس سایتم رو انجام دادم و کامل هستش. تمام قسمت های ساخت کاربر، لاگین کردن، ذخیره کردن و تمام کارهای سایت. حالا می خوام ببیتم اصلا امکانش هست که حالا من از membership استفاده کنم؟
2. اگه امکانش هست به نظر شما به صرفه هست که من بخوام حالا تمام کارهامو که آمادست از اول با membership پیاده سازی کنم؟
اگه جواب دوتا سوال بالا مثبت هست میشه یه راهنمایی کنین و یه سرنخی بدین که من ببینم از کجا باید شروع کنم؟ چون تازه دارم آموزش های membership رو می خونم و فکر کنم یه ماهی سر کارم D:

برای لاگین ها و تعیین سطح دسترسی هم خودت میتونی کد نویسی کنی و از ممبر شبپ دات نت استفاده نکنی.نیازی به تغییر چندانی هم در دیتابیست نداری
به سایت من بخش هنر طراحی سایت نگاهی بنداز