PDA

View Full Version : مدیر سایت چگونه نمایش یک قسمت را برای کاربران فعال یا غیر فعال کند

asrah6
چهارشنبه 26 تیر 1392, 00:27 صبح
سلام
در حال طراحی یک سیستم آزمون آنلاین هستم مشکلم این است که وقتی چند آزمون مختلف دارم چگونه می توانم فقط یکی از آنها را برای کاربران فعال کنم تا در همان آزمون شرکت کند و آزمونهای دیگر نمایش داده نشود

Progman.ir
چهارشنبه 26 تیر 1392, 09:58 صبح
سلام
در حال طراحی یک سیستم آزمون آنلاین هستم مشکلم این است که وقتی چند آزمون مختلف دارم چگونه می توانم فقط یکی از آنها را برای کاربران فعال کنم تا در همان آزمون شرکت کند و آزمونهای دیگر نمایش داده نشود

کار بسیار ساده ای به نظر میرسه مشکل شما.فقط باید آزمون هاتون رو True یا False کنید.به سایت من قسمت هنر طراحی سایت سر بزنید

as13851365
چهارشنبه 26 تیر 1392, 10:10 صبح
نمی دونم ساختار شما چطوری هستش کلیتش به صورت زیر هستش (البته جدول های دیگه ای هم بسته به نیازهات لازمه [لیست مراقبین و مسدود کردن دسترسی یک کاربر از ادامه پاسخ دادن به آزمون برای مواقع ضروری])

یک جدول واسه نگه داری مشخصات کاربران
یک جدول واسه مشخصات آزمون ها ( زمان برگزاری و توضیحاتش و شروع و پایانش و .... ) [برای فعال کردن آزمون و یا غیر فعال کردنش این قسمت رو باید درست کنید]
یک جدول واسه لیست سوالات مربوط به هر آزمون
یک جدول واسه نگه داشتن این که هر کسی توی چه آزمونی ثبت نام کرده
یک جدول واسه نگه داشتن پاسخ های هر کس به هر سوال توی هر آزمون

dbdbdb
چهارشنبه 26 تیر 1392, 10:34 صبح
من احساس میکنم که شما آزمون ها رو به صورت استاتیک تعریف کردین.

شما کافی ی قالب کلی برای سوالاتتون تعریف کنید با گزینه ها

سوالات شما در دیتابیس ذخیره شده و بر اساس دسترسی کاربر آزمونی را که مربوط به کاربر میشه رالود میکنید.

قالب آزمون برای همه یکسانه اما سوالات و آزمون ها فرق داره,اونم بستگی به شخصی داره که وارد شده و قضیه دسترسی.

tree1371
چهارشنبه 26 تیر 1392, 12:35 عصر
خیلی ساده . آزمون آنلاین دارید پس باید کلاس هاتون مشخص باشه . و بگید هرکی جزو کدام کلاس یا همان گروه هست . و هنگام تعریف سوال باید بگید این نمونه سوالات مال چه گروهی هست یا مال چه کلاسی . بعد که کاربر وارد سایت شد شما کلاسی که گرفتید ازش رو میفرستید می گید برو اون آزمونی رو بیار که واسه این کلاس تعریف شده.

asrah6
چهارشنبه 26 تیر 1392, 18:32 عصر
خیلی ساده . آزمون آنلاین دارید پس باید کلاس هاتون مشخص باشه . و بگید هرکی جزو کدام کلاس یا همان گروه هست . و هنگام تعریف سوال باید بگید این نمونه سوالات مال چه گروهی هست یا مال چه کلاسی . بعد که کاربر وارد سایت شد شما کلاسی که گرفتید ازش رو میفرستید می گید برو اون آزمونی رو بیار که واسه این کلاس تعریف شده.
سلام وتشکر از شما
فرض کنید من برای کلاس سوم متوسطه و درس زیست شناسی می خواهم آزمون طراحی کنم خوب حالا دانش آموزان این گروه به آزمونهای درس زیست شناسی سوم متوسطه دسترسی دارند اکنون معلم قصد دارد ابتدا یک آزمون از فصل 1و 2 داشته باشد و سوالات را طراحی می کند . مدتی بعد مثلا یک ماه بعد می خواهد از فصل 3و 4 آزمون طراحی کند و داوطلبان فقط این آزمون راببینند و در آن شرکت کنند نه در آزمون فصل 1و 2 و....

asrah6
چهارشنبه 26 تیر 1392, 18:35 عصر
نمی دونم ساختار شما چطوری هستش کلیتش به صورت زیر هستش (البته جدول های دیگه ای هم بسته به نیازهات لازمه [لیست مراقبین و مسدود کردن دسترسی یک کاربر از ادامه پاسخ دادن به آزمون برای مواقع ضروری])

یک جدول واسه نگه داری مشخصات کاربران
یک جدول واسه مشخصات آزمون ها ( زمان برگزاری و توضیحاتش و شروع و پایانش و .... ) [برای فعال کردن آزمون و یا غیر فعال کردنش این قسمت رو باید درست کنید]
یک جدول واسه لیست سوالات مربوط به هر آزمون
یک جدول واسه نگه داشتن این که هر کسی توی چه آزمونی ثبت نام کرده
یک جدول واسه نگه داشتن پاسخ های هر کس به هر سوال توی هر آزمون

سلام وتشکر میشه لطف کنید بیشتر توضیح دهید قطعه کدی یا نمونه ای اینجا قرار دهی:لبخندساده: