PDA

View Full Version : حرفه ای: ارسال sms

arjmand67
چهارشنبه 26 تیر 1392, 12:54 عصر
سلام دوستان
من یک پنل اس ام اس دارم میخوام از اون اس ام اس بفرستم به کاربرای سایتم , سایتم با زبان asp و c# نوشتم:گریه:

mohammad kafiyan
چهارشنبه 26 تیر 1392, 13:09 عصر
خود برادر گل شما از یکی شرکت های ارائ دهنده webservice اسمس می ری و درخواست میکنی و با انتخاب و شرایط اون سرویسی که نیاز داری خریداری میکنی
و بعد از آن باید آن شرکت یک webservice و بعلاوه رمز قابل استفاده می دهد به شما که شما با استفاده از آن وب سرویس و رمز و عبور و شماره های کاربرانت می تونی اسمس بفرستی

arjmand67
چهارشنبه 26 تیر 1392, 13:21 عصر
اینو میدونم اما من میخوام توی سایتم استفاده کنم با سایتم می خوام زمانی که می خواد ثبت نام کنه یک اس ام اس بهش به صورت اتومات بفرسته کد هایی که باید بنویسم چیه

mohammad kafiyan
چهارشنبه 26 تیر 1392, 13:29 عصر
این کجاش سوال :این که کاری نداره
برادر گل شما در فرم ریجستر مگر اطلاعات مربوط به کاربر را نمی گیری که شامل نام خانوادگی و شماره تلفن همراه است خوب زمانی که بروی دگمه ی ثبت نام نهایی کلیک کرد واطلاعات وارد database شما می تونی به راحتی sms را ارسال کنی با استفاده از نام خانوادگی و شماره تلفن همراه طرف ارسال کنی

M_Tavakoli_70
چهارشنبه 26 تیر 1392, 13:52 عصر
از هر شرکتی که وب سرویس را بگیری یک فایل help داره که توش نوشته چطوری باید sms بدی کار زیاد سختی نیست یه سرچ بکن ارسال sms از طریق وب سرویس

manij_mhm
چهارشنبه 26 تیر 1392, 14:18 عصر
پنل اس ام اس و وب سرویس و جدا باید خریداری کرد؟ منظورم اینه پنل اس ام اس دارم. برای اینکه بخوام اس ام اس رو از طریق برنامه خودم بفرستم مجددا باید وب سرویس هم بخرم؟ یا هزینه جدا نمی خواد؟

M_Tavakoli_70
چهارشنبه 26 تیر 1392, 14:26 عصر
بستگی به پنل خودت داره اگر وب سرویس را پشتیبانی بکنه هزینه ای نمی خواد و فقط یه فایل را دانلود می کنی و به برنامت اضافه می کنی ولی اگر نداشته باشه باید زنگ بزنی و خریداری کنی فکر کنم جزئیات را توی سایت خودشون نوشته باشن.

M_Tavakoli_70
چهارشنبه 26 تیر 1392, 14:27 عصر
پنل ارسال sms از کدوم شرکت خریدی لینکش شرکتش را میشه بدی

iraninic
دوشنبه 25 فروردین 1393, 15:19 عصر
می تونی از سرویس ویژه برنامه نویسان ایران اس ام اس پنل استفاده کنی : http://iransmspanel.ir

Mohandes2009
دوشنبه 25 فروردین 1393, 18:03 عصر
سلام دوست عزیز از اینجا بخر هم کاراییش راحت هست هم قیمتش مناسب
www.injasms.ir (http://www.injasms.ir)