PDA

View Full Version : حرفه ای: مشکل در IIS در ویندوز 7 برای اجرای فایلهای aspx

mor_zia
پنج شنبه 27 تیر 1392, 02:32 صبح
با سلام
من تو ویندوز 7 iis رو نصب کردم، توی تست اول با فایل html هیچ مشکلی نداره، ولی وقتی یک صفحه aspx رو میخوام browse کنم، یه خطا میده که تصویرش رو زیر می ذارم. البته من تو تنظیماتش framework 4 رو هم گذاشتم. اگه راهنماییم کنین ممنون می شم.
با تشکر

107452

mor_zia
پنج شنبه 27 تیر 1392, 03:20 صبح
با سلام
من تو ویندوز 7 iis رو نصب کردم، توی تست اول با فایل html هیچ مشکلی نداره، ولی وقتی یک صفحه aspx رو میخوام browse کنم، یه خطا میده که تصویرش رو زیر می ذارم. البته من تو تنظیماتش framework 4 رو هم گذاشتم. اگه راهنماییم کنین ممنون می شم.
با تشکر

107452
با نصب asp.net از طریق دستور زیر مشکلم حل شد.
%windir%\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\aspnet _regiis.exe -i

ولی الان یک مشکل جدید دارم، وقتی میخوام یک صفحه aspx رو باز کنم پیغام خطا میده که نتونست مسیر DB رو پیدا کنه، تصویر خطا رو زیر میذارم، اگه دوستانم بتونن راهنماییم کنن ممنون میشم
مرسی

107453

M_Tavakoli_70
پنج شنبه 27 تیر 1392, 10:46 صبح
همین خط را با خود ویژوال استادیو اجرا کن ببین دقیقا متن خطا برای چیه ؟

mor_zia
پنج شنبه 27 تیر 1392, 17:52 عصر
همین خط را با خود ویژوال استادیو اجرا کن ببین دقیقا متن خطا برای چیه ؟

با ویژوال استادیو اجرا می کنم مشکلی نیست و صفحه کامل باز می شه و اطلاعات رو هم از رو دیتابیس می خونه
من خودم فکر می کنم مربوط میشه به اینکه نمیتونه مسیر دیتابیس رو پیدا کنه، ولی نمیدونم چطور می تونم تو iis این مسیر رو تعریف کنم

m.hamidreza
پنج شنبه 27 تیر 1392, 21:20 عصر
البته من نمیدونم الان دیتابیس شما Attach است یا نه... بهر حال در کانکشن استرینگ User Instance برابر True است؟ اگر هست پاکش کنید و نتیجه رو ببینید.
موفق باشید.

mor_zia
جمعه 28 تیر 1392, 02:44 صبح
البته من نمیدونم الان دیتابیس شما Attach است یا نه... بهر حال در کانکشن استرینگ User Instance برابر True است؟ اگر هست پاکش کنید و نتیجه رو ببینید.
موفق باشید.

مرسی از راهنماییت
این کار رو کردم ، فقط پیغام خطاش عوض شد:
CREATE DATABASE permission denied in database 'master'.
An attempt to attach an auto-named database for file C:\inetpub\wwwroot\App_Data\Database.mdf failed. A database with the same name exists, or specified file cannot be opened, or it is located on UNC share.