PDA

View Full Version : سوال: حرفه ای ها کمک کنن : ارسال اطلاعات سطر انتخابی گرید ویو از یک فرم به فرم دیگر

sajadzare
پنج شنبه 27 تیر 1392, 01:37 صبح
سلام--------- پروژه در مورد جستجوی پرونده ها در انبار بایگانی راکد دادگستری هست

من یه فرم جستجو دارم که بر اساس گزینه های مختلف جستجو میکنه با دستور like
و اطلاعات توی گرید ویو همزمان نمایش داده میشه
مثلا من بر اساس نام میام و جستجو میکنم و توی دیتا گرید ویو سطرهایی که نام مورد نظر من رو داشته باشن نشون میده. حالا من میام و سطر دلخواه خودم رو انتخاب میکنم و با زدن دکمه تقاضای پرونده فرمی باز میشه که قراره 4 چیزو از فرم جستجو بگیره و نمایش بده.

از:......
به: مسئول محترم بایگانی راکد

با سلام
احتراما پرونده کلاسه kelase_lbl مطروحه بین shaki_lbl و motaham_lbl به شماره بایگانی raked_lbl مورد تقاضاست.

من 4 تا لیبل گذاشتم که میخوام از سطر انتخابی گرید ویو در فرم جستجو اطلاعاتو بگیره و نمایش بده.
و در نهایت یه دکمه پرینت بذارم و این متن رو برام چاپ کنه.

esafb52
پنج شنبه 27 تیر 1392, 01:54 صبح
100 بار بیشتر طرح شده تو پست های آقایان خوخان یا دانیال افشاری بگرد پیدا میکنی

amir200h
پنج شنبه 27 تیر 1392, 01:55 صبح
متغیر static تعریف کن و این مقادیرو بریز توش بعد تو فرم دیگه ات این مقادیرو بخون

sajadzare
پنج شنبه 27 تیر 1392, 02:49 صبح
امیر جان این متغیر استاتیک رو توی کدوم فرم باید تعریف کرد چه جوری من بلد نیستم

mousa1992
پنج شنبه 27 تیر 1392, 02:49 صبح
چرا میخوای توی ی فرم دیگه این طلاعات رو نشون بدی؟! مستقیم بفرست واسه پرینت میتونی از کریستال ریپورت و یا stimul برای پرینت اطلاعات مورد نظرت استفاده کنی
اگه اصرار داری به فرستادن اطلاعات به فرم دیگه که میتونی پرارمترهایی رو برای سازنده فرم دومت قرار بدی و یا خاصیت هایی رو برای فرم دوم تعیین کنی و اونارو مقدار دهی کنی

amir200h
پنج شنبه 27 تیر 1392, 03:11 صبح
تو همون فرم اولت تعریف کن. مثلا form1
public static string name;
حالا تو همون فرم بهش مقدار بده.
حالا تو فرم دومی میخوای این اطلاعات رو بخونی
label1.text=form1.name;

sajadzare
جمعه 28 تیر 1392, 13:47 عصر
من میخوام وقتی یه جستجو انجام میدم و سطر مورد نظر توی گرید ویو نمایش داده میشه . با زدن دکمه تقاضای پرونده یه متن آماده باز شه و اطلاعات سطر گرید ویو مثل کد بایگانی کلاسه پرونده شاکی متهم و اتهام به اون صفحه ارسال بشه و بتونم پرینت بگیرم. حالا اون صفحه که متن آماده داره نمیدونم فرم باشه یا ریپورت. کمکم کنین من مبتدی هستم و توضیحات حرفه ای شما منو گیج میکنه خیلی کلی میگین.