PDA

View Full Version : مشکل در اتصال به دیتابیس

baradar
پنج شنبه 27 تیر 1392, 08:26 صبح
سلام

من یک هاست گرفتم که با websitepanel مدیریت میشه داخلش یک دیتابیس ساختم و دیتابیس خودم را restore کردم حالا میخوام با management بهش وصل بشم و با استفاده از رمز و یوزری که ساختم و آی پی که سیستم بهم داده وصل میشم اما متاسفانه وقتی روی دیتابیس کلیک میکنم میگه مثلا نمیتونه به دیتابیس a وصل بشه nv صورتی که دیتابیس من b هست در صروتی که دیتابیس a رو میتونم از لیست connect to database ببینم ولی کلا برای من نیست برای یه هاست دیگگه هست لطفا راهنمایی کنید که چکار باید انجام بدم تا به دیتابیس خودم وصل بشم
با تشکر

ARC
جمعه 28 تیر 1392, 11:58 صبح
زمان ساخت یوزر نیم و پسورد باید مشخص کنید این یوزر مربوط به کدام دایتابیس هست و اجازه دسترسی به دیتابیس رو به اون بدید در غیر این صورت نمیتونید به دیتابیس خودتون دسترسی داشته باشید.

baradar
جمعه 28 تیر 1392, 13:31 عصر
زمان ساخت یوزر نیم و پسورد باید مشخص کنید این یوزر مربوط به کدام دایتابیس هست و اجازه دسترسی به دیتابیس رو به اون بدید در غیر این صورت نمیتونید به دیتابیس خودتون دسترسی داشته باشید.

دوست گرامی من دقیقا این کارها را انجام دادم هم از لیست کشویی دیتابیس را انتخاب کردم و هم تیکش را زدم وقت ساخت و مشکل من هم همینجاست دقیقا که من چزا وقتی دارم
با این یوزر که دیتابیسش را مشخص میکنم وصل میشم وقتی میخوام دیتابیسم را از داخل management نمایش بدم پیغام میده که به دیتابیس فلان نمیتونم وصل بشم در صورتی که اصلا
اون دیتابیس برای من نیست و برای یکی دیگر از هاستها می باشد