PDA

View Full Version : حرفه ای: رجیستر کردن dll در system32

drsina
پنج شنبه 27 تیر 1392, 10:28 صبح
سلام !

راستش یه نرم افزار که شامل سی شارپ و کد ویژوال بیسیک هست و حدودا 2.5 گیگابایت هست دریافت کردم !

قبلا روی سیستم 32 بیت کار میداد ولی حالا که اونو تو لپ تاپم که 64 بیت هست ، ران می کنم ، این ارورر رو میده :
Component 'tabctl32.ocx' or one of its dependencies not correctly registered : a file is missing or invalid ....

راستش این ارور خیلی تو اینترنت در مورد مطلب هست و به این نتیجه رسیدم که باید فایل tabctl32.ocx را به فایل C:\Windows\SysWOW64 ببرم و سر انجام با داشتن پرمیشن ادمین و با دستوری در cmd به نام
regserv32 tabctl32.ocx

بعد از اینکه آدرس فایلو با دستور cd دادم ، فایل dll رو رجیستر کنم !

این کارم انجام دادم ولی با این اررور رو به رو شدم :
The moudle "tabctl32.ocx" was loaded but the call to DllRegisterServer failed with error code 0x8002801c.

For more information about this problem , search online using the error code as a search term.

در مورد این اررور هم تو اینترنت خیلی سرچ کردم و تقریبا تمام صفحات لاتین به هیچ نتیجه ی درستی نرسیده بودند !:ناراحت:

می خواستم ببینم دوستان راهکار عملی برای حل این مشکل ندارن ؟!؟

ممنون

drsina
پنج شنبه 27 تیر 1392, 14:16 عصر
کسی الطفاتی نداره ؟!

plus
پنج شنبه 27 تیر 1392, 15:02 عصر
آیا Command Prompt رو Run as Administrator اجرا میکنید یا معمولی؟.اگه معمولی اجرا میکردین، اینبار با Run as Administrator اجرا کنید و اون دستور رو بزنید.(اگر نمیدونید: برای Run as Administrator، راست کلیک کنید روی آیکن Command Prompt و Run as Administartor رو بزنید).

drsina
پنج شنبه 27 تیر 1392, 16:51 عصر
داداش نوشتم ! run as administrator می کنم ! نمیشه !

drsina
پنج شنبه 27 تیر 1392, 16:56 عصر
دوستان ممنون ! حل شد.

plus
پنج شنبه 27 تیر 1392, 17:34 عصر
مشکل چی بود؟ فولدری که ocx توش بود رو عوض کردین؟

drsina
جمعه 28 تیر 1392, 00:38 صبح
آره همشهری!:لبخندساده:
فایل هاشو دانلود کردم!