PDA

View Full Version : کد قفل کردن سیستم

mostafag
پنج شنبه 27 تیر 1392, 13:41 عصر
سلام

من میخوام مثل نرم افراهای کافی نت که سیستم رو قفل میکنن سیستم رو قفل کنم منتها با یه سری شرایط.

اول اینکه میخوام در یک زمان مشخص سیستم قفل بشه و مثل کافی نت یه عکس مثلا قفل نشون بده و یه تکست باکس باشه که بتونه پسورد وارد کنه تا سیستم آزاد بشه! دوم هم اینکه اینکار میخوام توی یه زمان مشخص، مثلا ساعت 11:30 به مدت 20 دقیقه سیستم قفل بشه و بعد از بیست دقیقه خودش خودکار آزاد بشه!! البته اگر پسورد وارد کرد سیستم بازم باز بشه.

مسلما کاربر به هیچ روشی نباید بتونه سیستم رو باز کنه مثلا با alt+ctrl+delete یا هر روش دیگه ای.

اگه کمکم کنید ممنون میشم

بهروز عباسی
جمعه 28 تیر 1392, 16:19 عصر
پاسخ شما هوکه !! یه نمونه داشتم اگه پیدا کردم میذارم.

یه فرم میسازی که کاملاً مونیتور طرف رو پر کنه بعد OnTop اش میکنی روی ماوس و کیبرد هوک میکنی و کلید های Win یا Ctrl یا Alt یا ترکیبی از این ها رو خنثی میکنی و مثلا فقط از A تا Z رو مجاز میکنی .

مسلما کاربر به هیچ روشی نباید بتونه سیستم رو باز کنه مثلا با alt+ctrl+delete یا هر روش دیگه ای.
برای این کار باید شاخ قول بشکونی ها:متعجب: مخصوصا توی نسخه های 7 و 8 ویندوز اگه 64بیتی هم باشه که ... ؛باید هوک های کرنل مد پیاده سازی کنی که با VB نمیشه !

mostafag
شنبه 29 تیر 1392, 11:58 صبح
سلام، از شما ممنونم
برنامتون رو پیدا کردم (اگه کسی میخواد از اینجا (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=87224&d=1337404566) دانلود کنه)

برای این کار باید شاخ قول بشکونی ها:متعجب: مخصوصا توی نسخه های 7 و 8 ویندوز اگه 64بیتی هم باشه که ... ؛باید هوک های کرنل مد پیاده سازی کنی که با VB نمیشه !

الان این برنامه ای که قرار دادید که داره درست عمل میکنه!! من توی 7 امتحان کردم مشکلی نداشت مطمئنا توی xp هم مورد نداره اما توی 8 نمیدونم، واقعا مشکل داره؟!؟؟ البته توی نسخه ی 32 بیتی بود!!! اگه اینطوری که میگید باشه که کار مشکل دار میشه!!

برنامم نیازه هر روز یک بار یا دوبار به مدت چند دقیقه سیستم رو قفل کنه و فقط با وارد کردن یوزر و پسورد بتونن بازش کنن !! یعنی الان این برنامه ای که دادید هم ممکنه مشکل پیدا کنه؟؟!!؟

اگه اینقدر اینکار سخته پس این نرم افزارای کافی نت ها چطوری عمل میکنن؟؟!! یعنی اونا هم همچین ضعفایی رو دارن؟؟ یا مثلا با یه زبان برنامه نویسیه دیگه نوشته شدن؟