PDA

View Full Version : حرفه ای: تنظیمات webconfig - مشکل در نمایش کامل منو در صفحه login

mor_zia
پنج شنبه 27 تیر 1392, 18:44 عصر
سلام
من تو وبسایتم یک فولدر به نام admin دارم که همه صفحات مدیریتیم داخل اون فولدر قرار داره، و برای ورود کاربر به این قسمت حتما باید login کرده باشه.
همه استایل وبسایتم رو با css و از طریق master page انجام دادم
تا اینجا همه چی درست پیش رفته
مشکل من اینجاست که وقتی سایت رو run می کنم، وقتی می خوام به قسمت login برم، منوهای سایتم رو از حالت گرافیکی خارج می کنه و فقط متن رو نشون میده که ظاهر سایتم کامل تو اون صفحه می ریزه بهم.
طراحی منوهای من هم با js هست. و فقط تو این صفحه مشکل داره
دوستان اگه کسی می تونه راهنماییم کنه ، ممنون می شم.
با سرچی که کردم فکر میکنم مشکل مربوط به تنظیمات webconfig میشه، اما راهنمایی میخوام
با تشکر

semantic-r
جمعه 28 تیر 1392, 12:33 عصر
از حالت گرافیکی خارج می کنه یعنی چی ؟ منظورت اینه که عکس ها و ایمیج ها رو نشون نمی ده؟
اگه مشکلت اینه باید تو فایل css مسیر عکس ها به این شکل باشه :
background: url(../images/bg.gif)
images اسم پوشه عکس هاست.

mor_zia
شنبه 29 تیر 1392, 15:56 عصر
از حالت گرافیکی خارج می کنه یعنی چی ؟ منظورت اینه که عکس ها و ایمیج ها رو نشون نمی ده؟
اگه مشکلت اینه باید تو فایل css مسیر عکس ها به این شکل باشه :
background: url(../images/bg.gif)
images اسم پوشه عکس هاست.

مرسی
من هم به همین صورت آدرس دهی کردم، ولی مشکل اینه که عکسهای مربوط به منو رو فقط تو صفحه login بهم نشون نمیده.

fakhravari
شنبه 29 تیر 1392, 16:12 عصر
سطح دسترسي دادي به پوشه عكس هاي خودت

mor_zia
شنبه 29 تیر 1392, 18:17 عصر
"من کدهای مربوط به منو و لینک به js رو تو masterpage قرار دادم
یک فولدر دارم به نام admin که کل صفحه های مدیریتیم توش قرار داره.
صفحات مربوط به Login هم که تو فولدر account قرار داره. همون پیش فرض خود vs
وقتی کاربر با نام کاربری admin وارد بشه به این صفحه دسترسی داره . . این توضیح نحوه کارم بود"

حالا وقتی سایت رو باز می کنم، تو همه صفحه ها ، منوها بدرستی دیده می شه . وقتی روی دکمه ورود کلیک می کنم وارد صفحه login میشه، تو این صفحه دیگه منوها رو می ریزه به هم
>!!!