PDA

View Full Version : کمک در مورد دفتر اندیکاتور

hamalous
پنج شنبه 27 تیر 1392, 20:14 عصر
سلام من سورس یه دفتر اندیکاتور در زیر قرار دادم چند تا سوال در این مورد دارم:
1- چطور می تونم جستجو رو بر اساس فیلد مشخص کنم یعنی براساس تاریخ ،عنوان یا غیره
2-در برنامه من دو دیتا گرید وجود داره چطور می تونم با انتخاب کردن گزینه ارسالی و یا دریافتی به دیتا گرید دلخواه وصل بشم
ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنند در ضمن اگه از دوستان سورس یا نظری در این مورد دارند لطفا دریغ نفرمایند ممنون

hamalous
یک شنبه 30 تیر 1392, 14:47 عصر
سلام من در حال نوشتن یه دفتر اندیکاتور هستم حالا می خوام با کلیک بر روی اسکن نامه رو در فایلی اسکن و نگهداری کنم و وقتی به نامه احتیاج دارم آنرا فراخوانی کنم دو سوال در این زمینه دارم :
1-چطور نامه رو اسکن و در فایلی ذخیره کنم
2-چطور می تونم اونرا فراخوانی کنم
دوستان لطفا اگه سورسی دارن ممنون میشم قرار بدن ممنون

hamalous
دوشنبه 31 تیر 1392, 08:55 صبح
سلام من می خوام از دیتا گریدم مستقینا بدون گزارش گیری پرینت بگیرم یه کد پیدا کردم که این کار رو انجام میده کد زیر:
Private Sub Command1_Click()
On Error Resume Next
Printer.Print ""
Printer.PaintPicture Form1.DataGrid1.CaptureImage, 1 * 1440, 0.75 * 1440
Printer.EndDoc
End Sub
فقط یه مشکل داره اونم اینه که اگه اطلاعات دیتابیس زیاد باشه مثلا 100 رکورد همه اونها رو چاپ نمی کنه دوستان می تونند در این مورد کمک کنند

hamalous
سه شنبه 01 مرداد 1392, 04:15 صبح
سوالات من یا خیلی سخته یا خیلی آسون که کسی جواب نمیده بیشتر از 150 نفر از تایپک بازدید کردن اما کسی پاسخی نداده :گریه:

رامین مرادی
یک شنبه 17 شهریور 1392, 13:14 عصر
اسكن رو نمي دونم ولي يه كامپوننت بود تو زمينه اسكن اگه تو پستاي من بگردي فكر كنم قبلا در اين مورد سوال شده .
در مورد سوال دوم خوب چرا خودتون رو اذيت ميكنيد يه بار يه گزارش تو ديتا ريپورت وي‍وال بيسيك طراحي كنيد 1000000000 تا ركورد هم باشه خودش صفحه بندي ميكنه و نياز به نرم افزار هم نداره .اگه اصرار داري كه از ديتا گريد ويو چاپ بگيري بايد بدوني تو هر صفحه چندتا داده مي تونه نمايش داده بشه سپس اونا رو بريزي تو يه آرايه و با روش صفحه بندي شروع به چاپ كني كه واسه خودش مكافات داره ارزشش رو نداره وقتت رو تلف كني.