PDA

View Full Version : جذب نیرو برای تیم برنامه نویسی

farjad123
جمعه 28 تیر 1392, 00:47 صبح
با سلام بنده برای تشکیل 1 تیم برنامه نویسی جذب نیرو میکنم که از همه ی عزیزان دعوت میشه به تیم ما بپوندد

5 برنامه نویس تحت ویندوز

5 برنامه نویس تحت وب

و به 1 برنامه نویس آندروید و 2 برنامه نویس پرل و پایتون نیازمند هستم دوستان شاید حقوق از نظر مادی یعنی پول نقد ندم اما امکانات دیگه ای هستش که با من در تماس باشید بیان میشود

fa_d41@yahoo.com

ویا پیام خصوصی

Abbas Naghdi
جمعه 28 تیر 1392, 01:08 صبح
با سلام بنده برای تشکیل 1 تیم برنامه نویسی جذب نیرو میکنم که از همه ی عزیزان دعوت میشه به تیم ما بپوندد

5 برنامه نویس تحت ویندوز

5 برنامه نویس تحت وب

و به 1 برنامه نویس آندروید و 2 برنامه نویس پرل و پایتون نیازمند هستم دوستان شاید حقوق از نظر مادی یعنی پول نقد ندم اما امکانات دیگه ای هستش که با من در تماس باشید بیان میشود

fa_d41@yahoo.com

ویا پیام خصوصی

نهوه ی همکاری + برای چی + چطوری ؟

farjad123
جمعه 28 تیر 1392, 14:28 عصر
با سلام تشکر

بنده دارای یک تیم امنیتی هستم که برای اون جذب نیرو میکنم و برای همونم دنبال تشکیل یه تیم برنامه نویسی هستم و میخوام برنامه های متفاوتی رو باهم بسازیم و بنده هم یکسری تولز ها و آموزش ها و حمایت هایی را از برنامه نویسام میکنم و از نظر مالی هم برنامه هایی دارم براشون

shpegah
جمعه 28 تیر 1392, 16:35 عصر
در کجا؟تهران؟ یا دورکاری هم دارین؟

farjad123
جمعه 28 تیر 1392, 18:38 عصر
با سلام بصورت آنلاین میباشد

farjad123
شنبه 29 تیر 1392, 02:37 صبح
با بنده منتظر پیام هاتون هستم

joker
شنبه 29 تیر 1392, 07:04 صبح
اي ول ، تو بيا بشو مدير روابط عمومي ما ، 13 نفر را ميخواي استخدام كني پول نقدم ندي :لبخند:

hamidhws
شنبه 29 تیر 1392, 09:14 صبح
یکم از سیستم مدیریت غربی یاد بگیرید توروخدا! اونا خودشون سیستمی پیاده میکنن تا منو تو توش فعالیت کنیم (بدون اینکه بطور مستقیم هزینه ای برای جذب ما پرداخت کنن) و در نهایت به نفع طرفین تموم میشه!
بدبختی ما هم همینه دیگه همه میخوان بهشون اعتماد کنیم به جای اینکه خودشون شرایط اعتماد رو بوجود بیارن!

farjad123
شنبه 29 تیر 1392, 13:22 عصر
با سلام خدمت دوستان هزینه داده خواهد شد اما بصورت حقوق ثابت ماهیانه نمیباشد و بصورت پروژه ای میباشد

farjad123
شنبه 29 تیر 1392, 13:29 عصر
برنامه نویسان آندروید و پایتون و پرل نیز پیام دهید

intel_amd
یک شنبه 30 تیر 1392, 09:12 صبح

5 برنامه نویس تحت ویندوز

5 برنامه نویس تحت وب

fa_d41@yahoo.com

ویا پیام خصوصی

برادر جان همانطور که دوستمون گفتن ما شمارو به عنوان ویزیتورمون استخدام میکنیم با حقوق ماهیانه ثابت و مکفی
بخایم برنامه بنویسیم و آموزش و تولز دانلود کنیم دستمون دور از جون کج نیست
تو این گرونی ها کار تخصصی زیر حقوق 2 تومن در ماه بیگاریه و بهتره یه کار دیگه کرد اما تخصصی که بعد از کلی زحمت و سالها مطالعه بدست اومده مفت به دست دلال نداد !

farjad123
یک شنبه 30 تیر 1392, 13:13 عصر
با سلام دوستانی که اعتماد کردن متوجه منظور بنده شدن شما هم اگه میتونی کمک کن نمیتونی اسپم نده

phpeproject.ir
یک شنبه 30 تیر 1392, 13:17 عصر
برادر جان همانطور که دوستمون گفتن ما شمارو به عنوان ویزیتورمون استخدام میکنیم با حقوق ماهیانه ثابت و مکفی
بخایم برنامه بنویسیم و آموزش و تولز دانلود کنیم دستمون دور از جون کج نیست
تو این گرونی ها کار تخصصی زیر حقوق 2 تومن در ماه بیگاریه و بهتره یه کار دیگه کرد اما تخصصی که بعد از کلی زحمت و سالها مطالعه بدست اومده مفت به دست دلال نداد !
حرف حق مرسی مرسی