PDA

View Full Version : سوال: الحاق رشته؟

طبیب دل
جمعه 28 تیر 1392, 13:22 عصر
با سلام به دوستان
چطوری میشه برای خاصیت text لیبل یک رشته رو با مقدار تابع Eval که یک فیلد از جدول بانک میخونه الحاق کرد؟

moslem.hady
جمعه 28 تیر 1392, 14:36 عصر
Text='<%# Eval("Name") + "متن مورد نظر" %>'

طبیب دل
سه شنبه 22 مرداد 1392, 14:44 عصر
میشه بگید چطوری میشه مقدار دو فیلد رو با هم الحاق کرد؟ من کد زیر رو مینویسم ولی جواب نمیده

Text='<%# Eval("Name") +Eval("lastName") %>'

parvizwpf
سه شنبه 22 مرداد 1392, 16:36 عصر
http://stackoverflow.com/questions/8326467/asp-net-gridview-bind-two-field-into-one-column

<asp:TemplateField HeaderText="Header"> <ItemTemplate> <%#Eval("Name") + (!string.IsNullOrEmpty(Eval("DefaultParam").ToString())) ? "= " + Eval("DefaultParam"):""%> </ItemTemplate> </asp:TemplateField>

mirahsani
سه شنبه 22 مرداد 1392, 16:59 عصر
این کدی که نوشتی درسته و باید جواب بده! احتمالا مشکل از دیتا هست که بارگذاری نمیشه
میشه بگید چطوری میشه مقدار دو فیلد رو با هم الحاق کرد؟ من کد زیر رو مینویسم ولی جواب نمیده

Text='<%# Eval("Name") +Eval("lastName") %>'

طبیب دل
سه شنبه 22 مرداد 1392, 17:46 عصر
این کدی که نوشتی درسته و باید جواب بده! احتمالا مشکل از دیتا هست که بارگذاری نمیشه

ببینید پیغام خطایی که میده این هست
Error 29 Operator '+' cannot be applied to operands of type 'object' and 'object'

و کدی که من نوشتم اینه:

<asp:Label ID="Label1" runat="server" Text= '<%# Eval("lastName")+ Eval("lastName") %>' ></asp:Label>

parvizwpf
سه شنبه 22 مرداد 1392, 17:58 عصر
اینطوری چی؟:
'<%# Eval("FirstName","") + " " + Eval("LastName","") %>'

طبیب دل
سه شنبه 22 مرداد 1392, 18:30 عصر
اینطوری چی؟:
'<%# Eval("FirstName","") + " " + Eval("LastName","") %>'

درود بر شما جواب داد. فقط میشه بگید چرا به این روش جواب داد؟

mehdi.mousavi
سه شنبه 22 مرداد 1392, 19:45 عصر
ببینید پیغام خطایی که میده این هست
Error 29 Operator '+' cannot be applied to operands of type 'object' and 'object'

و کدی که من نوشتم اینه:

<asp:Label ID="Label1" runat="server" Text= '<%# Eval("lastName")+ Eval("lastName") %>' ></asp:Label>

سلام.
طبیعی هستش، دو تا object رو که نمیتونید با operator + به هم الحاق کنید. ابتدا باید اونها رو به string
cast کنید، سپس عمل + رو روی اونها اعمال کنید:

<%# (string)Eval("Name") + (string)Eval("lastName") %>

موفق باشید.