PDA

View Full Version : سوال: مجزا کردن فرم ها وقتی برای یک فرم فرستاده میشود

behruz1212
جمعه 28 تیر 1392, 13:57 عصر
سلام خدمت همه دوستان خوب:
من تو پروژم ده تا فرم دارم که هر کدوم برای یک نوع اموال است و هر کدوم مجزا پر میشود و تویه هر کدوم از این فرما یه باتن هست بنام اموال فرستاده که و یک فرم دارم بنام اموال فرستاده که وقتی روی باتن اموال فرستاده کلیلک میکنم اون فرم اموال فرستاده باز میشه....
حالا از شما میخوام راهنمایین کنین که چجوری میتونم یه کاری کنم که وقتی فرم1 رو میفرستم برای اموال فرستاده از فرم که میفرستم مجزا باشه اطلاعاتش
با دستور switch ایا؟؟؟ اگه امکانش هست راهنماییم کنین بلد نیستم کدشو بنویسم

behruz1212
جمعه 28 تیر 1392, 15:44 عصر
لطفا یکی کمکم کنه خیلی لازم دارم ....

sohil_ww
جمعه 28 تیر 1392, 15:48 عصر
سلام خدمت همه دوستان خوب:
من تو پروژم ده تا فرم دارم که هر کدوم برای یک نوع اموال است و هر کدوم مجزا پر میشود و تویه هر کدوم از این فرما یه باتن هست بنام اموال فرستاده که و یک فرم دارم بنام اموال فرستاده که وقتی روی باتن اموال فرستاده کلیلک میکنم اون فرم اموال فرستاده باز میشه....
حالا از شما میخوام راهنمایین کنین که چجوری میتونم یه کاری کنم که وقتی فرم1 رو میفرستم برای اموال فرستاده از فرم که میفرستم مجزا باشه اطلاعاتش
با دستور switch ایا؟؟؟ اگه امکانش هست راهنماییم کنین بلد نیستم کدشو بنویسم

واقعا متوجه نشدم چی گفتی
فکر کنم منظورت اینه که می خوای 1 کلید تو فرم داشته باشی که برای 10 تا کار مختلف عملکرد های متفاوت داشته باشه
اگه اره که می تونی از switch استفاده کنی
اگه منظورتو اشتباه فهمیدم بگو ان شاالله بتونم کمکت کنم

behruz1212
جمعه 28 تیر 1392, 15:54 عصر
خب وقتی میخوام برا سویچ بنویسم باید چی بنویسم تو شرطش که وقتی یکی از اون فرما باز شد مثلا بعضی عملیات مربوط به خود فرم رو انجام بده....تو شرطش کمکم کنین