PDA

View Full Version : سوال: استفاده از فلش در C#

CsharpNevisi
شنبه 29 تیر 1392, 13:47 عصر
سلام .... دوستان .... من از ابجکت axShockwaveFlash برای استفاده از فایل های فلش در برنامه استفاده میکنم ... !!!
حالا میخوام از این فایل فلش یه مقدار بگیرم و داخل یه متغییر بریزم ... در واقع برنامه من با این فایل فلش در تعامل باشه ... !!!
لطفا راهنمایی کنید ... !!!

omidrayaneh.68
شنبه 29 تیر 1392, 16:52 عصر
فک نکنم بشه چون file شما به هر حال SWF هست و دسترسی به متد هاش فقط از طریق adobe flash می باشد اما تو سی شارپ نمیتونی به کنترل ها دسترسی داشته باشی

CsharpNevisi
شنبه 29 تیر 1392, 16:56 عصر
فک نکنم بشه چون file شما به هر حال SWF هست و دسترسی به متد هاش فقط از طریق adobe flash می باشد اما تو سی شارپ نمیتونی به کنترل ها دسترسی داشته باشی

چرا دوست عزیز ... با fscomand میشه یه کارایی کرد و من کار باهاشو بلد نیستم ... !!!!:لبخند:

CsharpNevisi
دوشنبه 11 شهریور 1392, 13:26 عصر
سلام به همه برنامه نویسان عزیز ..... !!!!!!
من دارم تو پروژه هام از فلش استفاده میکنم ... میخوام کاری کنم که فلش درون خود فایل اگزه باشه ... و کسی نتونه ازش کپی برداری کنه .. مثلا من وقتی یه تصویر برای پس زمینه فرمم انتخاب میکنم اون تصویر میره تو ریسورس و کاربر بهش دسترسی نخواهد داشت ... میخوام یه همچین کاریو برای فلش انجام بدم ... !!!!
میشه راهنمایی کنید ؟؟؟؟

CsharpNevisi
دوشنبه 11 شهریور 1392, 18:55 عصر
چرا کسی جوابمو نمیده ؟؟؟؟؟

mfaridi
دوشنبه 11 شهریور 1392, 22:33 عصر
http://weblogs.asp.net/twalters/archive/2003/12/29/46265.aspx

CsharpNevisi
یک شنبه 17 شهریور 1392, 16:12 عصر
ممنون دوست عزیز ولی ای کاش سوال منو میخوندی... من پرسیدم چجوری فلشو داخل برنامه بزارم و از داخل برنامه بخونمش