PDA

View Full Version : مبتدی: دستورات استفاد از پایگاه داده ی خود سی شارپ

جوان ایرانی
یک شنبه 30 تیر 1392, 19:40 عصر
سلام دوستان طاعات قبول
من می خوام از sql خود سی شارپ استفاده کنم ولی چند تا سوال دارم
1- اونو از add new item.. انتخاب کردم پسوندش هم mdf است درست انجام دادم؟ آخه چندتا آیتم با نام sql وجود داره
2- دستورات کار با این پایگاه رو نمیدونم (خب طبیعتا با زمانیکه از sqlserver به طور جداگانه استفاده میکنیم و بعدش اونو کانکت میکنیم فرق داره دیگه مگه نه؟) مثلا insert,delete,update,.....
میشه لطفا راهنمایی کنید مثلا یه نمونه کد بدین که پایگاهش مال خودش باشه
ممنون

sohil_ww
یک شنبه 30 تیر 1392, 19:44 عصر
سلام دوستان طاعات قبول
من می خوام از sql خود سی شارپ استفاده کنم ولی چند تا سوال دارم
1- اونو از add new item.. انتخاب کردم پسوندش هم mdf است درست انجام دادم؟ آخه چندتا آیتم با نام sql وجود داره
2- دستورات کار با این پایگاه رو نمیدونم (خب طبیعتا با زمانیکه از sqlserver به طور جداگانه استفاده میکنیم و بعدش اونو کانکت میکنیم فرق داره دیگه مگه نه؟) مثلا insert,delete,update,.....
میشه لطفا راهنمایی کنید مثلا یه نمونه کد بدین که پایگاهش مال خودش باشه
ممنون

داداش Sql express هیچ فرقی تو دستورات با Sqlserver نداره 1 چندتا محدودیته که بعید می دونم زیاد به کارت بیاد
در ضمن من 1 آموزش توپ که تمام دستور اسکیول توضیح داده با کد سراغ دارم خواستی اشاره کن برات می زارم ولی به شرط این که موقع افطار منم دعا کنی(شوخی می کنم)

kazem235
یک شنبه 30 تیر 1392, 19:54 عصر
میشه لطفا راهنمایی کنید مثلا یه نمونه کد بدین که پایگاهش مال خودش باشهیه نمونه که خواسته بودی

pooria_googooli
یک شنبه 30 تیر 1392, 20:21 عصر
دوست عزیز برات نمونه کد گذاشتن دوستان . ول اگه واقعا قصد داری توی این قسمت کار کنی برو مطالعه کن . قشنگ با مفاهیم دیتا بیس آشنا شو . به نظر من قبل از اینگه دستور insert , update بری یاد بگیری بهتره مفاهیم پایه ای اون بخش را یاد بگیری . من از پست شما برداشتم اینه شما هنوز توی مفاهیم پایه دیتا بیس مشکل داری . اگه خواستی کار کنی یه پیام به من بده که چند تا منبع خوب برای شروع بهت معرفی کنم .