PDA

View Full Version : سوال: آیا میشه با نوشتن برنامه ویندوزی غیر مستقیم یه برنامه تحت وب رو دستکاری کرد؟

sajadzare
یک شنبه 30 تیر 1392, 23:22 عصر
سلام

شاید سوالم کمی گیج کننده و نامفهوم باشه.

توضیح میدم:

ما یه برنامه تحت وب توی اداره داریم که کاربران باید با اون کار کنن و مثلا نامه مکانیزه ارسال کنند و کارهای دیگه که شبیه به همونه.
توی ارسال نامه مکانیزه ما باید از منوی امکانان برنامه گزینه نامه مکانیزه رو بزنیم. بعد یه صفحه باز میشه که 4 تا تب داره که باید بریم توی تب 2

حالا تمام کار ما توی این تب هست. چند تا تکست باکس توی این صفحه هست که هر تکست باکس وصله به یه جدول و وقتی ما کد مثلا 00053 رو میزنیم از جدول خودش موضوع رو برمیگردونه که پاسخ نامه مکانیزه باشه.

به همین ترتیب یه قسمت دیگه فرستنده نامه که یه لیست کشویی هست و باید یه سمت رو انتخاب کنیم مثلا ثبات ابلاغ

در یه کادر متن نامه نوشته میشه.
این اطلاعات که پر شد... اول باید دکمه ثبت رو بزنیم و صبر کنیم تا بگه اطلاعات ثبت شد. و بهد بیایم و دکمه امضا و ارسال نامه رو بزنیم و صبر کنیم تا نامه ارسال بشه.

حالا من میخوام بدونم میشه یه برنامه بنویسم که این عملیات رو بتونه انجام بده رو اون نرم افزار تحت وب. انگار که کاربر داره باهاش کار میکنه.
یعنی من برنامه نوشته شده خودم رو باز کنم و دکمه ارسال نامه رو بزنم و یه نامه با متن مورد نظرم ارسال بشه و نیازی نباشه هر دفعه اون همه تکست باکسو پر کنم

اینم بگم برنامه تحت وب توسط وارد کردن آی پی توی مرورگر باز میشه و ما بهش دسترسی مستقیم نداریم. یعنی سرور برنامه تهرانه و ما فقط آی پی رو میزنیم برنامه باز میشه.

فکر کنم برنامه با اوراکل نوشته شده.

sajadzare
دوشنبه 31 تیر 1392, 14:06 عصر
چرا هیشکی جواب نمیده؟ یه تاپیکی بود در مورد ارتباط سی شارپ با html خیلی مطلب نوشته بودن در موردش . وقتی میشه تکست باکس های یوزرنیم و پسورد رو توی وب دسترسی داشت و توسط سی شارپ کنترلشون کرد حتما میشه با دونستن سورس htmlبرنامه تحت وب ما اونو تحت کنترل گرفت. هر کی میتونهکمک کنه بگه من سورسشو بذارم

eshaghrahimy
دوشنبه 31 تیر 1392, 14:45 عصر
اگر بتونید به database درسترسی داشته باشید میتونید خودتون تمام این کارارو واسش برنامه بنویسید

reza_mostafavi63
دوشنبه 31 تیر 1392, 15:13 عصر
چیزی که به نظرم میرسه اینه که شما یک شبیه ساز موس و کیبرد طراحی کنی و مثلا توش بگی برو به فلان مختصات و کلیک کن و یک متنی رو تایپ کن . اگه این طوری چیزی خواستی فکر میکنم در پست های قبلیم که مربوط به ریموت کنترل میشد یه مثالی گذاشته باشم .

sajadzare
دوشنبه 31 تیر 1392, 21:55 عصر
چیزی که به نظرم میرسه اینه که شما یک شبیه ساز موس و کیبرد طراحی کنی و مثلا توش بگی برو به فلان مختصات و کلیک کن و یک متنی رو تایپ کن . اگه این طوری چیزی خواستی فکر میکنم در پست های قبلیم که مربوط به ریموت کنترل میشد یه مثالی گذاشته باشم .

به دیتا بیس که اصلا دسترسی نداریم

شاید بشه با همین ریموت کنترل یه کارایی کرد

aliagamon
دوشنبه 31 تیر 1392, 23:25 عصر
اقا جواب شما اینجا هست اما باید یکم وقط بزاری با inspect Elements مرورگرت ای دی فیلد هارو در بیاری تو برنامه وارد کنی بعد همه چی حله ران میکنی برنامه رو برات پر میکنه میفرسته فقط کد امنیتی داشته باشه یه کم به مشکل میخوری وگرنه مشکلی نیست
watin.org
این سایت واسه این کاره نمونه هم داره برو حتما جواب میگیری :لبخندساده:

sajadzare
سه شنبه 01 مرداد 1392, 15:06 عصر
ممنون دوست عزیز. دارم دانلودش میکنم . کد امنیتی نداره فقط توی اون قسمتی که نامه مکانیزه زده میشه چند تا تب هست که باید توی هر تب اطلاعات مخصوص رو وارد کرد و در آخر دکمه ثبت و سپس دکمه ارسال نامه رو زد. امیدوارم بشه به نتیجه خوبی رسید.