PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد جدول در sql express محیط visual studio2012

alighorbanip
دوشنبه 31 تیر 1392, 09:01 صبح
سلام
من با vs 2012 کار میکنم از خود vs 2012 یک پایگاه داده ایجاد کردم و بعد میخوام یک جدول ایجاد کنم روی tables کلیک راست کردم و گزینه add new table رو زدم فیلدها رو وارد کردم وقتی میخوام ذخیره کنم پنجره ای باز میکنه که باید محل ذخیره رو مشخص کنم منم همان جایی که پروژمو ذخیره کردم انتخاب میکنم و save رو میزنم ولی جدولی درست نمیشه پایگاه داده رو refresh می کنم ولی جدولی درست نمیکنه.البته جدول با فرمت sql هست.
ایراد کار از کجاست ممنون میشم راهنماییم کنید.
در ضمن موقعي که ميخوام يک ديتابيس آماده وارد سيستم کنم از من ميپرسه که ديتابيس رو آپديت کنم اين يعني چي؟

forestasphalt
دوشنبه 31 تیر 1392, 09:45 صبح
یه گزینه به نام update وجود داره یه فلش رو به بالا هست اونو بزن یه پنجره باز میشه وو بعد Update Database رو بزن جدولت اضافه میشه

alighorbanip
دوشنبه 31 تیر 1392, 10:33 صبح
تست کردم اولين جدول رو درست ميکنه ولي جدول هاي بعدي ارور ميده ذخيره نميشه. فرمت sql با mdf چه فرقي ميکنه

forestasphalt
دوشنبه 31 تیر 1392, 10:41 صبح
چه خطایی میده؟
داخل فایل sql یک سری دستور sql هست مثل create table ,insert,delete ,... که از روی اون دستورات میشه دیتابیس یا جداول مورد نیاز رو هست
فرمت mdf همون دیتابیس به صورت فیزیکی هست که شامل جداول و ارتباط جداول و محتویات داخل جدول ها و...