PDA

View Full Version : مشکل در اجرای PhpMyAdmin

mtn677
دوشنبه 31 تیر 1392, 23:02 عصر
سلام
من wampp نصب کردم ولی وقتی می خوام به قسمت PhpMyAdmin برم اجرا نمیشه با این خطا مواجه میشم:

107751

اصلا من فایلی به اسم PhpMyAdmin در wampp ندیدم؟؟فکر کنم حذف شده باشه.لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم؟

storm_saeed
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:11 صبح
حذف نشده سطح دسترسی رو رو777 بزارید

mtn677
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:47 صبح
تشکر مشکلم حل شد.

من میتونم ورژن phpmyadmin رو تغیر بدم؟یعنی هر ورژنی که خواستم دانلود کنم و جایگزین کنم؟

hard engineer
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:49 صبح
باید تو این آدرس از کامپیوترت باشه :
C:\program files\wampServer\wamp\apps

mtn677
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:59 صبح
باید تو این آدرس از کامپیوترت باشه :
C:\program files\wampServer\wamp\apps
مشکل اولو من اومدم یک ومپ جدید نصب کردم درست شد.منظورم همون پیام خطا اولیه هست که شما گفتید سط دسترسی رو تغییر بدم ولی چون من مشکلم حل شد این کارو نکردم.حالا یک ورژن جدید از phpmyadmin رو جایگزین کردم همون مسیری که شما گفتید ولی الان باز همون پیام خطا اولیه رو میده چجوری باید سطح دسترسی رو به 777 تغییر بدم؟

mtn677
سه شنبه 01 مرداد 1392, 01:02 صبح
البته شما نگفتید که سطح دسترسی رو تغییر بدم storm_saeed گفتن اینکارو انجام بدم:لبخندساده:اشتباه گفتم:لبخندساده:

storm_saeed
سه شنبه 01 مرداد 1392, 01:11 صبح
من قبلا که همچین مشکلی داشتم اینکارو کردم
اولا که باید دسترسی ادمین داشته باشید بعد برید به apps سپس روی phpmyadmin کلیک راست کنید و بخش Security همه ی چیزهارو روی allow قرار بدید
البته فک کنم بخاطر جایگزینی ورژن جدید این کار هم جواب نده ولی امتحان کنید
راستی فک کنم مشکل شما اینه ببینید قبلا شما یکسری اطلاعاتی داشتید در phpmyadmin مثل پسوردش که با جایگزینی به حالت پیشفرض رفته شما باید config.inc.php مربوط به قبلی رو از قبل یه جا کپی میکردید بعد که جایگزینی کردید config.inc.php رو تو پوشتون میریختید همچنین پوشتون رو هم تغییر نام بدید مثلا اگه قبلی بوده phpmyadmin-3.2 و الانیه phpmyadmin-3.5هست به اسم جدیدش بزارید

storm_saeed
سه شنبه 01 مرداد 1392, 01:13 صبح
در کل مشکلتون به خاطر سطح دسترسی نیست به خاطر اشتباه در جایگزینیتون بوده

mtn677
سه شنبه 01 مرداد 1392, 04:53 صبح
wamp قبلی رو حذف کردم به جاش wamp5 1.6.0 نصب کردم که دقیقا همون ورژن از phpmyadmin رو که می خواستم به همراه داشت.راحت و بدون هیچ دردسری.به این میگن فرار از حل مشکل:قهقهه: