PDA

View Full Version : نمایش جدول

yegane8
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:32 صبح
سلام
چه وقت هایی بهتره اطلاعات جدولی رو که می خوام تو سایت ام به کاربر نمایش بدم رو از دیتابیس نمایش بدم جه وقت هایی بهتره تو قالب سایتم یه جدول درست کنم و اطلاعات رو تو همون html ام بیارم ؟

colors
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:36 صبح
سلام
چه وقت هایی بهتره اطلاعات جدولی رو که می خوام تو سایت ام به کاربر نمایش بدم رو از دیتابیس نمایش بدم جه وقت هایی بهتره تو قالب سایتم یه جدول درست کنم و اطلاعات رو تو همون html ام بیارم ؟

دوست عزیز سوالتون گنگه!
میخواید چکار کنید؟

pary_daryayi
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:43 صبح
فکر کنم منظورشون اینه که کی استاتیک باشه کی داینامیک ؟
اگه منظورتون این باشه ؛ زمانی که قراره اطلاعات مدیریت بشه ( مثلا حذف , اضافه و ویرایش و ... توسط مدیر صورت بگیره ), نیاز به دیتابیس هست .
در غیر این صورت ( یعنی اگر اطلاعات قرار نیست تغییر کنه که کمتر پیش میاد) استاتیک میشه و نیازی به دیتابیس نیست.

yegane8
سه شنبه 01 مرداد 1392, 01:00 صبح
فرض کنید من یه جدول دارم با 10 ستون هر ستون شامل 5 فیلد (در قسمت نمایش)
از بین این 5 فیلد یک فیلد مربوط به توضیحات بیشتر
که کاربر با کلیک روش می ره تو یه صفحه ای که تو توضیحات بیشتری رو بهش می ده
حالا من نمیدونم که باید واسه هر ستون یه صفحه واسه توضیحات بیشتر درست کنم یا
یک صفحه داشته باشم با یک جدول در دیتابیس با همون 10 ستون و با 6 فیلد (فیلد اخر مربوط به همون قسمت توضبحات اضافه است که این فیلد تو صفحه ی اصلی نمایش داده نمیشه وتو همون صفحه توضیحات نمایش داده میشه )
که کاربر رو هر ستونی کلیک کرد فیلد اخر مربوط به همون ستون تو صفحه توضیحات به نمایش در بیاد
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
اگه راه بهتری هم برای اینکار هست لطفا بفرمایید

yegane8
سه شنبه 01 مرداد 1392, 17:23 عصر
کسی نمی تونه کمک کنه ؟

milad_d993
سه شنبه 01 مرداد 1392, 20:49 عصر
فقط یه صفحه برای توضیحات کافیه (برای همه)

توی صفحه با مشخصات مختصر نام و فامیلی + کد کاربر رو گزارش گیری میکنید یه لینک به صفحه توضیحات میدی + پارامتر مثلا id

tozihat.php?id=1254

بعد توی صفحه توضیحات با توجه به مقدار id یه گزارش گیری کامل از این رکورد مورد نظر میگیره و نمایش میده