PDA

View Full Version : نرم افزاری برای طراحی فلوچارت

آیدا رضایی
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 00:36 صبح
دوستان آیا برنامه ای برای سهولت و طراحی راحت فلوچارت سراغ دارید ؟.
//--
نکته مهم تر اینکه آیا نرم افزاری وجود داره که کدهای نوشته شده مثلا به زبان دلفی رو بگیره و فلوچارت اون رو رسم کنه ؟.

vcldeveloper
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 06:15 صبح
برای فلوچارت می تونید از Visio که با بسته Microsoft Office ارائه میشه استفاده کنید.

آیا نرم افزاری وجود داره که کدهای نوشته شده مثلا به زبان دلفی رو بگیره و فلوچارت اون رو رسم کنه ؟.
خیر، (حداقل من همچین چیزی ندیدم). می تونید با Model Maker کلاس طراحی کنید و اون براتون کد کلاس ها را ایجاد کنه، اما اینک از روی کد شما فلوچارت درست بشه را من ندیدم!!

mehdi_394
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 07:12 صبح
من دقیقا این برنامه رو داشتم اما الان پیداش نکردم .ولی مطمئنم که این برنامه نوشته شده.
اگه کردم آدرسش رو می دم .

آیدا رضایی
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 11:53 صبح
دوستان خیلی ممنون از جوابتون .
اما در جواب های بعد از جواب آقای کشاورز مشخص نشده که آیا ساخت فلوچارت از روی کد هست یا نرم افزاری برای طراحی فلوچارت هست ؟!
میشه مشخص کنید .

Touska
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 13:48 عصر
دلفی رو نمیدونم ولی من از Rational Rose استفاده می کنم.

آیدا رضایی
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 14:18 عصر
منم یه چیزایی پیدا کردم :

Source Code to Flowchart 2.50

Source code to Flowchart is a program Flowchart generator for code flowcharting and visualization.It can perform automated reverse engineering of program code into programming flowcharts .
,help programmers to document,visualize and understand source code.Its Documentation Generator supports Visio,Word,Excel,PowerPoint and BMP.
It works with the following programming languages: C,C++,VC++(Visual C++ .NET),VB(Visual Basic),VBA,Qbasic(quickbasic),VBScript(VBS),ASP, Visual C#(C sharp),Visual Basic .NET(VB.NET),Visual J# .NET,
VC++.NET,ASP.NET,Java,JSP,JavaScript(JScript),Delp hi(Object Pascal),PowerBuilder(PowerScript),PHP,Visual FoxPro,PL/SQL,T-SQL(Transact-sql) and Perl.
http://www.gold-software.com/SourceCodetoFlowchart-review10326.htm

mehdi_394
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 17:42 عصر
اون برنامه من از روی سورس برنامه فلوچارت رو می کشه .اگه منظورت اینه که مسئله رو به برنامه بدی و اون فلوچارت رو بهت بده وارد مبحث هوش مصنوعی می شه که فعلا اونو نساختن .

آیدا رضایی
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 22:17 عصر
نکته مهم تر اینکه آیا نرم افزاری وجود داره که کدهای نوشته شده مثلا به زبان دلفی رو بگیره و فلوچارت اون رو رسم کنه ؟.
منظور من و سوالم کاملا واضحه .^

DataMaster
جمعه 26 اسفند 1384, 07:40 صبح
همون طور که دوستمون آقای کشاورز گفتند یکی از ساده ترین نرم افزارهای طراحی فلوچارت Visio هست که توانایی تبدیل Uml به کد برنامه رو هم داره

آیدا رضایی
جمعه 26 اسفند 1384, 10:55 صبح
جالبی نرم افزار Source Code to Flowchart این هست که بعد از ساخت فلوچارت از روی SourceCode شما براحتی به نرم افزارهایی مثل Visio فایلهاشو Export میده .
واقعا نرم افزار خیلی خوبیه .
البته اگه خواستید نسخه جدید اون رو بگیرید که نسخه 3.5 هست .
از سایت www.softpedia.com با یک Search ساده .

hmdevelop2007
چهارشنبه 13 دی 1385, 19:27 عصر
سلام . میتونی این نرم افزارو از لینک زیر بگیری
http://www.fatesoft.com/s2f/buy.htm