PDA

View Full Version : PerformancePoint

Niusha123
سه شنبه 01 مرداد 1392, 10:02 صبح
سلام دوستان

من روی یک پروزه برنامه نویسی شیرپوینت کار میکنم و لازم هست که از PerformancePoint استفاده کنم
من تجربه ای در PerformancePoint ندارم.
اگر کسی از دوستان میتونه کمک کنه لطفا خبر بده . شرکتی که بزاشون کار میکنم در لندن هست و در صورت همکاری ( که میتونه همکاری بصورت انلاین باشه) دستمزد به پوند انگلیس مجاسبه میشه و قطغا دستمزد خوبی خواهد بود.
خیلی زمان کمی داریم برای تحویل پروژه و به همین خاطر اگر زودتر خبر بدید متشکر میشم

Ghafarnia
سه شنبه 01 مرداد 1392, 17:30 عصر
با سلام
من می تونم به شما کمک کنم. فقط لطفا دقیقا بگید که چه کاری می خواید انجام بدید ....
ایمیل: ghafarnia@gmail.com

منتظرتون هستم.

Niusha123
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 09:22 صبح
با تشکر از هر دو دوست عزیز

ما یک فایل اکسل داریم که میخواهیم همون کاری رو که این فایل انجام میده دز شیر پوینت پیاده سازی کنیم.در ان جدولی داریم به نام Demo data که برای هز centre یک رکورد شامل اطلاعات زیر وجود داره:

..., nine Performance: Reliability, avalibility
in each performance criteria we have 5 columns named: Supplier
در صفجه دیگری دز همین فایل ، گزارش گیری داریم که وقتی کاربر از drop down list ها ،نام centre و نام Asset و نام Supplier و measure (که براساس سال یا ماه هست) را انتخاب میکنه گزارشی در صفجه برای هر 8 Performance criteria ساخته میشه
ما باید بر اساس فرمولهایی Actual را در KPI ها محاسبه کنیم. مقدار Target برای هر Performance criteria ثابت است
من فرمها را با info path ساختم و ارتباطشون رو هم با لیست برقرار کردم فقظ میمونه محاسبه مقدار Actual برای هر Performance criteria و ساختن scorecard , dashboard و در نهایت گذاشتن وب پارت ساخته شده در پایین صفجه ی گزارش.