PDA

View Full Version : عدم اجرای برنامه دفتر اندیکاتور

hamalous
سه شنبه 01 مرداد 1392, 17:08 عصر
سلام دوستان من یه دفتر اندیکاتور ساختم اما اگه ببرم روی کامپیوتر دیگه و یا حتی روی کامپیوتر خودم در جایی دیگه کپی کنم کار نمی کنه تو سایت خوندم که باید براش ستآپ بسازم این کار رو انجام دادم ولی بازهم مشکل رفع نشد من سورس برنامه رو قرار می دم اگه دوستان می تونند لطف کنند و سورس اون رو اصلاح کنند یه مشکل دیگه هم که داره اینه که وقتی اطلاعات واردش میکنم اطلاعات تو دیتابیس نمایش داده نمیشه و باید یکبار از برنامه خارج شده و دوباره وارد بشیم تا اطلاعات نمایش داده بشه ممنون میشم در این دو مورد کمکم کنید ممنون

m.4.r.m
سه شنبه 01 مرداد 1392, 18:29 عصر
من برات درست کردم ولی این طوری برنامه ننویس سعی کن برنامه هاتو پویا بنویسی در ایستا Adodc1 ها رو هم دستی تعریف اتصال نوشتی هم ویزاردی خوب بدبخت هنگ می کنه دیگه

hamalous
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 04:09 صبح
ممنون دوست عزیز یه خواهش دیگه داشتم می تونین سورس یه برنامه ای رو بذارین که عکس رو در جایی ذخیره کرده و لینک اون عکس رو در دیتابیس قرار داده و سپس با کلیک روی اون لینک عکس نمایش داده بشه من می دونم میشه عکس رو تو دیتابیس ذخیره کرد ولی چون حجم دیتابیس زیاد میشه روش خوبی نیست ممنون

m.4.r.m
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 14:56 عصر
ببین شما یک فیلد در دیتابیس می سازی از نوع رشته و اسمشو مثلا بزار Img حالا در برنامه نویسی باید اینطور مینویسی:

Adodc1.Recordset.Fields("img") = CommonDialog1.FileName

Picture1.Picture= LoadPicture(Adodc1.Recordset.Fields("Img"))

به همین راحتی

hamalous
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 18:25 عصر
ممنون ولی ظاهرا این ذخیره کردن عکس تو دیتابیسه یکبار دیگه پستی که من سوال کردم لطفا بخونین

m.4.r.m
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 19:41 عصر
شما تست کن همون جواب سوال شماست .

hamalous
جمعه 04 مرداد 1392, 14:34 عصر
من برات درست کردم ولی این طوری برنامه ننویس سعی کن برنامه هاتو پویا بنویسی در ایستا Adodc1 ها رو هم دستی تعریف اتصال نوشتی هم ویزاردی خوب بدبخت هنگ می کنه دیگه
سلام دوست عزیز هنوز اون مشکل آپدیت شدن دیتابیس حل نشده و باید از برنامه خارج بشم تا اطلاعات جدید نمایش داده بشه یه مشکل دیگه هم داره اونم اینه که تاریخ رکورد 1 رو نمایش نمیده اما بقیه رو نمایش میده من دوباره سورس برنامه رو قرار میدم ممنون میشم بگین مشکل کجاست؟در ضمن دوست عزیز در مورد این برنامه اگه پیشنهادی دارین یا فکر می کنین چیزی کم داره که باید اضافه بشه لطفا دریغ نفرمایید ممنون

m.4.r.m
جمعه 04 مرداد 1392, 15:36 عصر
تاریخ رکورد 1 رو نمایش نمیده اما بقیه رو نمایش میده

باید در Split مربوط به properties دیتاگرید تیک گزینه lock رو بزنید .

در ضمن دوست عزیز در مورد این برنامه اگه پیشنهادی دارین یا فکر می کنین چیزی کم داره که باید اضافه بشه لطفا دریغ نفرمایید ممنون

خیلی ساده و آماتور نشوته شده فونت تکس باکس ها با اندازه تسکت باکس ها هم خوانی نداره ، نوع فرمت تاریخ چک نمیشه اگه مثلا کاربر بنویسه 1392/30/30 خطا نمیگیره ، ساعت در اندیکاتور باید ثبت شود کی نمی شود ( منظور زمان ثبت نامه رسیده یا ارسالی ) ، بک گراند فرم اول زیاد جالب نیست ، دکمه ها در فرم اول جالب نیستند . نوع نمایش اطلاعات ارسالی و دریافتی جالب نیستند ، در کل این برنامه برای دانش آموز هنرستان خوبه نه به عنوان پروژه .

هنوز اون مشکل آپدیت شدن دیتابیس حل نشده و باید از برنامه خارج بشم تا اطلاعات جدید نمایش داده بشه

بعد از دستور Adodc1.recordset.update دوبار دستور adodc1.refresh را بنویسید .

hamalous
جمعه 04 مرداد 1392, 17:05 عصر
ممنون دوست عزیز از پیشنهادتون این به عنوان پروژه نیست بیشتر یه برنامه برای یادگیریه میشه لطف کنید و سورسی در این مورد قرار بدید تا من از اون ایده بگیرم بازهم ممنون خیلی لطف کردین

m.4.r.m
شنبه 05 مرداد 1392, 03:50 صبح
برنامه های آموزش ، آموزش طراحی UI ( یوزر اینترفیس ) طراحی صفحه زیاده بگرد و پیدا کن بخون ، از نوع طراحی انواع نرم افزار های موجود ایده بگیر ، چند تا از کامپوننت های جالب مثله codejock استفاده کن و .... تاصبح هم بشمارم بازم کمه خلاصه خلاقیت باید به خرج بدی

رامین مرادی
یک شنبه 17 شهریور 1392, 12:09 عصر
سلام دوست عزيز من قبلا يه برنامه ديكشنري واسه يكي از دوستام كار كرده بودم فكر كنم اينجا هم گذاشته بودم كه با تصاوير كار مي كرد لينكش رو قرار مي دم بردار ولي سعي كن كدهاش رو خوب مطالعه كني كپي نكي كه هيچي ياد نميگيري
http://projpc.persiangig.com/dic.rar
بانكش ناقصه كلمات مادر يا اسب يا دريا رو تست كن از برنامه اجرا بگير

hamalous
دوشنبه 18 شهریور 1392, 11:07 صبح
سلام من یه برنامه اندیکاتوردارم رو سیستم خودم که ویبی نصبه عمل میکنه و لی ذو سیستمهای دیگه نه از دو تا فایل msdatgrd.ocx و msadodc.ocx ایراد میگیره این دو فایل رو دانلود کردم و تو برنامه قرار دادم برنامه اجرا میشه ولی وقتی توی اون ثبت میکنم تو بانک ذخیره میشه ولی نمایش داده نمیشه میشه دوستان لطف کنند و مشکل اون رو برطرف کنند ممنون
اینم سورس:
http://uploadtak.com/viewer.php?file=g712_andicator.rar