PDA

View Full Version : سوال: قسمت بندی و نمایش سورس صفحه html

SlowCode
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 02:59 صبح
سلام دوستان
من چندین صفحه html دارم که توش مطلب هست حالا میخوام این مطالب رو مثلا در انددازه 800 کاراکتر جدا کنم و هر کدوم رو مثلا داخل یه صفحه نشون بدم(مثل صفحه کتاب) حالا اینو من اومدم با mb_substr جدا کردم ولی چون توی سورس تگ html هست گاهی اوقات تگ رو از نصف برش میده و در نتیجه چون کد html اجرا نمیشه رو صفحه چاپ میشه.

به نظرتون چیکار کنم که تگ ها رو رد کنه؟

من الان اومدم مثلا 500 کاراکتر رو به عنوان پایه در نظر گرفتم و بعد تا کاراکتر </ رو بریدم و چاپ کردم، نسبتا جواب داد ولی میخوام نظر شما رو هم بدونم:لبخندساده:

colors
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 10:49 صبح
سلام دوستان
من چندین صفحه html دارم که توش مطلب هست حالا میخوام این مطالب رو مثلا در انددازه 800 کاراکتر جدا کنم و هر کدوم رو مثلا داخل یه صفحه نشون بدم(مثل صفحه کتاب) حالا اینو من اومدم با mb_substr جدا کردم ولی چون توی سورس تگ html هست گاهی اوقات تگ رو از نصف برش میده و در نتیجه چون کد html اجرا نمیشه رو صفحه چاپ میشه.

به نظرتون چیکار کنم که تگ ها رو رد کنه؟

من الان اومدم مثلا 500 کاراکتر رو به عنوان پایه در نظر گرفتم و بعد تا کاراکتر </ رو بریدم و چاپ کردم، نسبتا جواب داد ولی میخوام نظر شما رو هم بدونم:لبخندساده:

اکه به تگهای HTML نیازی نداری از strip_tags استفاده کن. در غیر این صورت از این کلاسهای HTML DOM و ... استفاده کن

H:Shojaei
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 14:53 عصر
سلام دوستان
سلام من هم ديشب ميخواستم همين رو بهتون بگم ولي گفتم شايد تابعي چيزي باشه كه بشه انجامش داد و دوستان راهنمايي كنن. حالا كه اين طوره منم راه حلم رو ميگم.
اول همون 800 كاراكتر رو جدا كنيد بعد از اون رو به بالا و يا رو به پايين هر كدوم كه بهتره پيمايش كنيد تا به </(پيمايش به پايين) يا >(پيمايش به بالا) برسيد حالا اگه رو به پايين پيمايش رو انجام دادين و به </ رسيدين همون 800 كاراكتر رو در نظر بگيريد اگه به > رسيديد بايد تا همون هر چي هست رو در نظر بگيريد. پيمايش رو با بالا هم كه تقريبا مثل همينه ديگه.
البته مطمئنا با regex ميشه اين كار رو انجام داد ولي چطوريش رو نميدونم بايد اساتيد بگن.