PDA

View Full Version : سوال: چجوری یک Message Box قشنگ تر بسازم ؟

hamid_0341
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 11:19 صبح
با سلام
چجوری Message Box عادی رو تغییر درم مثلا رنگ پشت زمینشو تغییر بدم فونتشو عوض کنم یه کلید جدید توی اون بزارم تکست کلیدارو عوض کنم ایکون بزارم و...
لطفا راهنمایی کنید :قلب:

ppp1486
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 11:23 صبح
درود بر شما
دوست عزیز شما دوتا راه دارید یا از messagebox های فارسی استفاده کنید
یا این که برای messagebox ها جداگانه فرم طراحی کنید کاری که من خودم انجامش می دم راه دومی هست

hamid_0341
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 11:29 صبح
درود بر شما
دوست عزیز شما دوتا راه دارید یا از messagebox های فارسی استفاده کنید
یا این که برای messagebox ها جداگانه فرم طراحی کنید کاری که من خودم انجامش می دم راه دومی هست
راه دیگه ای نیست که Msg خوده C# ویرایشش کنم؟

whitecap
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 11:38 صبح
سلام دوست من .
ساختار messageBox در C به کار می رود اما مشابه آن بانام MsgBox در ویژوال بیسیک مورد استفاده قرار می گیرید که اینجانب در مورد آن برای شما می گویم :
شما می توانید بعد از متنتان یک , و سپس "16" یا "32" یا "48" یا "64" قرار دهید . مورد اول یک علامت ضرب در که در یک دایره قرمز است را نشان می دهد . مورد دوم نشانه ی سوال ، مورد بعدی نشانه ی اخطار و مورد آخر نشانه ی اطلاعات است .

hamid_0341
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 11:51 صبح
سلام دوست من .
ساختار messageBox در C به کار می رود اما مشابه آن بانام MsgBox در ویژوال بیسیک مورد استفاده قرار می گیرید که اینجانب در مورد آن برای شما می گویم :
شما می توانید بعد از متنتان یک , و سپس "16" یا "32" یا "48" یا "64" قرار دهید . مورد اول یک علامت ضرب در که در یک دایره قرمز است را نشان می دهد . مورد دوم نشانه ی سوال ، مورد بعدی نشانه ی اخطار و مورد آخر نشانه ی اطلاعات است .
سلام ...
اینا رو که بلدم
میخوام مسیج باکسم با یک ایکون دلخواه باشه چیکارش کنم ؟

hamid_0341
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 12:08 عصر
این مسیج باکس خیلی قشنگه فقط VB هستش
من یک پروژه C# با این مسیج باکس ساختم باحاله استفاده کنین
107827

فقط از توی References باید مسیج باکس اضافه کنین
این فایل دانلود مسیج باکس

107828

107826
http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

ppp1486
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 12:09 عصر
منم خودم خیلی دنبال اینکار بودم ولی جوابی پیدا نکردم به نظر من بهتره برای Message box یه فرم جداگانه بسازی

whitecap
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 12:41 عصر
البته شما می توانید به جای استفاده از messagebox یک فرم ایجاد کرده و اندازه ی آن را برابر اندازه کادر ها پیغام قرار دهید . سپس label ، textbox و آیکون مورد نظرتان با استفاده از پیکچرباکس بر روی فرم قرار دهید .
به این ترتیب که کادر پیغام ایده آل خواهید داشت .