PDA

View Full Version : استفاده از دکمه های ساخته شده با جی کوئری

samira6446
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 12:24 عصر
سلام دوستان من توی پروژه ام می خواهم از دکمه های جی کوئری که دو حالته هستن استفاده کنم خوشبختانه دکمه رو گذاشتم- کدهای مربوطه رو هم نوشتم ولی وقتی روی دکمه کلیک می کنم هیچ کاری نمی کنه.مثلاً این تکه ای از کد من هستش مثلا روی دکمه کلیک کردم پنل پنهان بشه مرسی <div id=&quot;content&quot;>
<div id=&quot;content&quot;>
چه طوری از دکمه ها استفاده کم ؟؟؟ لطقلً راهنمایی کنید!

bomb23
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 14:07 عصر
واسه اینکار باید از خود JQuery یا JavaScript استفاده کنید . برید تو کد Html دکمتون یه رویداد OnClick براش تعریف کنید. بعد یه تابعjavascript تعریف کنید داخل اون با استفاده از css یا jquery اون تگ Div تون رو مخفی کنید.

samira6446
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 14:24 عصر
سلام مرسی همین کار رو می کنم ولی اصلاً جواب نمی ده اینها هم کدهای من <div id=&quot;content&quot;>
من کدها رو تو تایپیک می گذارم ولی به صورت بالا نشون می ده ؟؟؟؟؟
اینها هم کد من عکسشون رو گذاشتم لطف کنید راهنمایی کنید مرسی

bomb23
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 14:45 عصر
این صفحه از پروژتون رو ضمیمه کنید من که مشکلی ندیدم ضمیمه کنید تست کنم.

javad13
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 00:16 صبح
اگر از دکمه ها به صورت آکوردئون میخوای استفاده کنی ، از Accordion که از Toolkit های جدید ایجکس هستش استفاده کن.

اگه منظورت همینه بگو تا کد بزارم واست.

samira6446
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 00:30 صبح
سلام مرسی در این موردی که شما فرمودید من چیزی نمی دونم فقط دنبال همچین قابلیتی هستم که در پروژه ام استفاده کنم. ابزارهای اجکس را دارم ولی نمی دونم ابزاری که فرمودید را دارم یا نه !! مرسی

samira6446
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 00:37 صبح
احتمالاً این ابزار رو با نام AccordionPan یا Accordion دارم منظور شما کدوم هست. برام کدش رو بفرستید ممنون می شم من یک دکمه گذاشتم رو صفحه ولی در پنجره هوشمند این دو نبودن ولی در قسمت ابزارها هستن طرز استفادشون ... ؟؟؟؟!!!! با تشکر

javad13
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 00:37 صبح
یک کتاب الکترونیکی واست ایمیل میکنم یک فصلش در مورد ajax هستش یکمی راه میندازت و از همین کنترل accadion رو هم خوب توضیح داده.

اگر از هرجاش سوال داشتی بپرس.

چه سایتی و با چه محتوایی داری میسازی ؟

javad13
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 00:54 صبح
حجمش زیاد بود نتونستم ایمیلش کنم ببین اسمشو واست مینویسم دانلودش کن :Apress Beginning ASP NET 3.5 in C Sharp 2008