PDA

View Full Version : سوال: مشکل restore هاست ویندوز وبسایت پنل

tarsim
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 15:02 عصر
سلام من دفعه اول که بانک رو توی هاستم ساختم و backup بانکم رو که توی کامپیوترم رستور کردم بدون مشکل سایتم بالا اومد. ولی به دلایلی یکم جدول جدید به بانکم اضافه کردم و الان هرچی بانک جدید رو restor میکنم توی هاستم قبلی یرو میشناسه . انگار نه انگار بک آپ جدید رو دارم رستور میکنم. من فکر میکنم باید برم جایی از هاستم یه فایلی مثل log رو حذف کنم تا دیتابیس قبلیم کلان حذف شه . چی کار باید بکنم دوستان

aminghaderi
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 15:29 عصر
سلام.
جایی برای پاک کردن لوگ نیست (من ندیدم) اگر هم باشه نیازی به اون نیست.
احتمالا sql سیستمتون رو آپ دیت یا ورژن جدیدی یا وصله ای چیزی روش نسب نکردید که باعث تغییر ورژن کرنل اسکیول بشه؟؟؟
سوال دوم احتمالا جدول جدید رو به در حالت ریموت به پایگاه اضافه نکردید؟؟
سوال سوم چند بار عمل ریستور رو انجام دادید ؟ ایا بینش فاصله داشته؟؟

tarsim
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 15:41 عصر
سلام منظورتون رو از ریموت متوجه نشدم ببینید حتی دیتا یسم رو پاک کردم و از نو رستور رو بک آپ جدید که توی کامپیوترم بود دادم

aminghaderi
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 16:09 عصر
به صورت ریموت یعنی از روی سیستم لوکال دیتابیس سرور رو بخونید و ویرایش کنید ، این امکان در اسکیول منجر از نسخه 2005 به بعد فراهم هست ، البته باست سرور دسترسی ریموت رو به شما بده .
اما مشکل شما
به نظر مشکل شما Backward دیتابیس هست چون معمولا در این حالت هست که اسکیول نمی تونه عملیات ریستو رو انجام بده .
گاهی اوقات مشکل از خراب گرفته یا ناقص گرفته شدن بکاب هم هست ، ولی اکثر اوقات همون بک وارد هست.

حالا Backward چیه ؟ همون پشتیبانی نسخه های مختلف یه نرم افزار هست که این وسط اسکیول خیلی حساس عمل می کنه و حتمی باست نسخه بکاپ شما پایین تر یا مساوی نسخه اسکیول داخل سرور شما باشه تا ریستور انجام بشه.

اما من تعجب هستم چون اگر بکوارد هم رخ داده باشه یا نسخه بکاب خراب باشه باست خطا بگیره و ریپرت بده.
خطایی نمی گیره ؟؟
technical error خالیه؟؟

جایی متوجه نشدید رو بگید بیشتر توضیح بدم.

tarsim
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 16:20 عصر
نه مراحل بک آپ به خوبی انجام میشه جالب اینجاست که فقط جدول های جدیدمو نمیخونه این یعنی بک آپ جدید رو ندیده میگیره و لی چرا پس میزاره بکاپ رستور شه ؟ اطلا کجا ذخیره میشه ؟
مرسی دوست عزیز یک کار دیگه میکنم یک بانک جدید توی سیستمم میسازم تمام داده هاش رو مثل اون بانک قبلی میکنم ولی با اسم جدید بعد رتور میکنم اینطوری فکر میکنم مثل دفعه اول درست بشه

aminghaderi
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 16:28 عصر
خواهش می کنم.
نمی دونم والا داستان چیه ولی چیزی که می دونم اینکه یه جای کار می لنگه چون من حدود دو ساله با وبسایت پنل کار می کنم تاحالا همچین مشکلی بر نخوردم.
اره این طوری فکر کنم بهتره چون اگر ایرادی ساختاری هم داشته باشه رفع می شه .