PDA

View Full Version : سوال: کمک Googlebot can't access your site

matrixhassan
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 18:09 عصر
با سلام

یه دو سه روز پیش یه ارور در وبمستر به Server Connectivity داده بود به شرح زیر

Over the last 24 hours, Googlebot encountered 107 errors while attempting to connect to your site. Your site's overall connection failure rate is 9.6%. You can see more details about these errors in Webmaster Tools (https://www.google.com/webmasters/tools/crawl-errors?siteUrl=http://www.atlasnema.com/#t1=1).

حالا این ارور درست شده ولی مشکلی که پیش اومده اینه که کلمه ای که تو صفحه اول گوگل میومد حالا تو صفحه 14 میاد دلیلش چی میتونه باشه ؟
نمیدونم این مشکل رو باید چجوری حلش کنم لطفا کمک کنید .

navid3d_69
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 19:08 عصر
احتمالا مشکل از هاست هست چون قبلا ارور Server Connectivity داشتین ولی این سوال رو باید در انجمن های سئو بپرسید

رضا قربانی
دوشنبه 07 مرداد 1392, 00:20 صبح
یکی به سایتت حمله کرده برای پایین آوردن کلمه ی مورد نظر .
رقیب نا اهل داری :ی
موفق باشید

engmmrj
دوشنبه 07 مرداد 1392, 00:48 صبح
یکی به سایتت حمله کرده برای پایین آوردن کلمه ی مورد نظر .
رقیب نا اهل داری :ی
موفق باشید
راه حلی وجود داره ؟

matrixhassan
دوشنبه 07 مرداد 1392, 09:53 صبح
آقای قربانی چکار میشه کرد لطفا راهنمایی کنید ؟

رضا قربانی
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 12:27 عصر
رقیبت رو به من معرفی کن و خودت هم برای بهتر شدن و افزایش بازدید از طریق سایت هایی با رتبه بالا تلاش کن .

رضا قربانی
جمعه 11 مرداد 1392, 13:17 عصر
آقای قربانی چکار میشه کرد لطفا راهنمایی کنید ؟
من الان سایتتون رو مشاهده کردم .
عنوان سایت شما مشکل داره

عنوان سایت باید حداکثر 70 کاراکتر و 11 کلمه باشه و برای فاصله انداختن از پایپ "|" استفاده کنید . (برای شما 14 کلمه و 79 کلمه شده)
سرعت لود صفحه ات هم بالاست
مد ریرایتی که استفاده کردید اشتباست .

فعلا اینارو رعایت کن و آدرس دهی ها رو درست کن و بعد سایت مپ رو بروز و یه دو ماهی فکر کنم باید صبر کنی و هیچ کاره دیگه ای انجام ندی .

matrixhassan
یک شنبه 13 مرداد 1392, 09:37 صبح
با تشکر از آقا قربانی که تو چند جای که این مشکل مطرح کردم فقط ایشون جواب دادند

فقط چندتا سوالی که پیش اومد اونم اینکه

1- فقط این عنوان طولانی که گفتین فقط مربوط به صفحه اول بود و توی صفحات دیگه این مشکل ( اگه مشکل باشه ) وجود نداشت .

2- اگه چنین مشکلی وجود داشت اصلا گوگل چرا همچین جایگاهی رو به سایت میده که بعد یهو از صفحه اول بندازه مثلا صفحه 14 یا آخر ؟

3- این مشکل میتونه ربطی به هاست داشته باشه ؟

4- در مورد مدریرایت هم من دانشم همینقدر که تو سایت استفاده کردم اصلا نمیدنم مشکلش چیه که بیام درست کنم ؟

آدرس سایتم www.atlasnema.com (http://www.atlasnema.com) هستش که بقیه دوستان هم اگه بخوان نگاه کنن .

بازم ممنونم

navid3d_69
یک شنبه 13 مرداد 1392, 10:46 صبح
عزیز این مشکل شما فقط برای DNS هاست هست و اگر درست بگم A record رو درست ست نکردن به مدیر سرور بگین و قبلا این مشکل رو داشتم اطلا ربتی به عنوان نداره آخه شما ارور رو بخونید گوگل دیونه نیست که به خاطر عنوان سایت بگه نمی تونه به سرور وصل بشه که :لبخندساده:

matrixhassan
یک شنبه 13 مرداد 1392, 10:55 صبح
دوست عزیز قطع شدن نیست مشکل نتایج گوگل هست

navid3d_69
یک شنبه 13 مرداد 1392, 11:08 صبح
همیشه DNS سایت رو DOWN نمی کنه اگر درست و اصولی تنظیمات سرور انجام نشه سایت میاد بالا ولی مشکلاتی داره

شما ارور رو معنی کنید خب گوگل سایتی که نتونه اطلاعات ازش بخونه رو نمی یاره اولین صفحه که یا مشکل از DNS هست یا کلا نمایش سایت رو برای Google Bot بستین اگر دیر درستش کنید شاید تا چند ماه طول بکشه که دوباره به نتیجه قبل برسین

AbiriAmir
یک شنبه 13 مرداد 1392, 11:09 صبح
مشکل از هاستتون هست
از آی پی سرور هم میتونه باشه
قبلا همچین مشکلی داشتیم
هاست داخل ایران هست درسته؟

navid3d_69
یک شنبه 13 مرداد 1392, 11:15 صبح
فکر کنم هاست داخل ایران هست البته از اسم هاستینگ این رو می گم اگر داخل ایران باشه گوگل چند وقتی هست به ip ایرانی این گیر رو میده

matrixhassan
یک شنبه 13 مرداد 1392, 11:23 صبح
نه ip من داخل ایران نیست

navid3d_69
یک شنبه 13 مرداد 1392, 11:28 صبح
درسته من اشتباه گفتم هاست شده USA هست اون ip اشتباه بود

ولی این مورد هارو چک کنید

فایل robat گوگل رو نبسته باشه
با htaccess آیپی گوگل رو نبسته باشین
هاست گوگل رو نبسته باشه
یا DNS ها مشکل داره

من بازم می گم این مشکل رو داشتم به مدیر سرور گفتم با تنظیم DNS ها مشکل حل شد

matrixhassan
یک شنبه 13 مرداد 1392, 11:56 صبح
ایتای که شما گفتین اگه درست باشه نباید از گوگل ورودی داشته باشتم ولی الان از گوگل ورودی دارم ولی خیلی کم پس انگار اینها هم نیست

navid3d_69
یک شنبه 13 مرداد 1392, 11:59 صبح
عزیز رودی کاربر هست شما گوگل رو بلاک کردین متن ارور رو بخونید میگه توی 24 ساعت 107 تا ارور داشتیم برای وصل شدن به سایت شماو... البته معمولا یک توضیح میده که مشکل از کجاست که شما متن ارور رو قرار ندادین

رضا قربانی
یک شنبه 13 مرداد 1392, 12:00 عصر
افزونه seo doctors رو برای فایرفاکس نصب کنید . کلیه ایراد های سئو سایتتون رو بگیرید و سئو سایت رو 100% کنید و منتظر بمانید . (یعنی پرچم کنار فایرفاکس سبز باشه)
البته سایتی هم که DOWN باشه می دونید که غیر فعاله و هیچ بازدیدی براش نمی خوره و هیچ امتیازی از طرف گوگل براش ثبت نمیشه . پس باید DOWNبودن سایت هم در نظر بگیرید.

موفق باشید

matrixhassan
یک شنبه 13 مرداد 1392, 12:01 عصر
دوست عزیز گفتم که اون اروری که داده بود درست شده الان اون قسمت تیک سبز داره مشکل به هم خوردن نتایج جستجوی گوگل سایتم همین

matrixhassan
یک شنبه 13 مرداد 1392, 12:03 عصر
با سلام اقای قربانی افزونه seo doctors نصبه و تا اونجای که من گشتم برای تمام صفحاتم پرچم سبز میده ولی گفتم الان از گوگل ورودی دارم ولی کم نمیدونم توی این حالت down یا نه

رضا قربانی
یک شنبه 13 مرداد 1392, 12:14 عصر
DOWNمنظورم اینه که سایتتون غیر فعال باشه .

خب اگر سبز هست که خوبه و از این مرحله خیالتون راحته (البته با ctrl+f5 تست کن) .
حال باید تلاش کنید تا از سایت های پر بازدید کلیک بگیرید و هدایتشون کنید به لینک های سایتتون که براتون مهم هستند .

matrixhassan
یک شنبه 13 مرداد 1392, 12:32 عصر
با تشکر ولی من بازم ندونستم که چرا اصلا این مشکل به وجود اومد حالا باز من یه 3 4 ماه تلاش کنم بعد این مدت بازم همچین مشکلی پیش بیاد که دیگه هیچی میشه ؟